gebe
  1. serik66

serik66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cinsiyet belirleme erkek ve kız belirleme

Konu, 'Gebelik' kısmında serik66 tarafından paylaşıldı.

cinsiyet belirleme bende hamileyim bebegimin cinsiyetini merak ediyorum
    20mayis 1979 dogum tarihim
    8aralik 2010 adet tarihim

2. serra

serra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cin tavimine bakarsak hais kaldigin ayi aralik olarak hesapladigizda kiz gösteriyor canim

cinsiyet belirleme erkek ve kız belirleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cinsiyet belirleme nasıl yapılıyor

cinsiyet belirleme nasıl yapılıyor

cinsiyet belirleme cinsiyet hesaplama cinsiyet belirleme testleri belirleme testi cinsiyyet bebeyin cinsiyyeti :baby:hamile kalmayı düşünüyorum ama kız çocuğum olmasını diliyorum.belirli yöntemler varmış bilen varmı aranızda acaba_?
  2. cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir

cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir

cinsiyet belirleme cinsiyet belirleme testi 18.01.1984 doğumluyum son adet tarihim 31.05.2009 28 günde bir oluyordum şuan 19 haftalık hamileyim
  3. cinsiyet belirleme erkek ve kız bebek belirleme yöntemi

cinsiyet belirleme erkek ve kız bebek belirleme yöntemi

cinsiyet belirleme merhaba bebek istiyoruz.1 oğlum var, diğerinine Allah nasip ederse kızım olsun istiyorum acaba belirleme şansım varmı bilmiyorum doğum tarihim 20.08.1987 son adet tarihim 06.11.2011 aralık ocak gibi hamile kalmayı düşünüyorum yada nisan dan sonra ne yapmalıyım nasıl belirleyebilirim.. cevap yazarsanız sevinirim...
  4. yüzükle cinsiyet belirleme mümkünmü

yüzükle cinsiyet belirleme mümkünmü

selam yüzükle cinsiyet belli oluyormuş hakkaten öylemi aranızda yüzükle cinsiyet belirleme yöntemini deneyen varsa doğru çıkıyormu öğrenmek istiyorum bu yüzükle cinsiyeti anlama işlemi nasıl yapılıyor
  5. İbrahim Saraçoğlu bebek cinsiyeti belirleme

İbrahim Saraçoğlu bebek cinsiyeti belirleme

Gebelikten önce uygulanan bazı yöntemlerle ve tekniklerle bebeğin cinsiyetinin belirlenmesi eski tarihlerden günümüze kadar hep ilgi çeken bir konu olmuştur. Bundan dolayı her toplumda bu konu ile ilgili türetilmiş, halkarasında anlatılan çeşitli teknikler vardır. Ancak gerçek şu ki bu anlatılan önerilerin hiçbirisinin bebeğin cinsiyetini belirleme konusunda etkili olduğuna dair bir kanıt...

Sayfayı Paylaş