çok çok değişik sözler !! (:

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
Öperek uyandırdım bu sabah ayrıLığı.. Fırından yeni çıkan bekLeyişLer satınaLdım. Kırmızı mavi ekoseLi yaLnızLığımı serdim masaya. Manzaraysa ayrıLığa sıfır ! İşte herşey hazır. AcıLarımLa iki Lafın beLini kırdık, yokLuğunda bir kuş sütü eksik.. YaLnızLığım ve ben seni çok bekLedik..

Sessizce fısıldadı "Hep Mutlu Ol" İçimden cevapladım "Sen Hiç Mutlu Olma" " Şimdi kim kimi daha çok seviyor acaba... mutlu ol diyen mi ? olma diyen mi ?

Tanrım! kim verecek çalınan düşlerin cezasını.?sakızlı şekerler eriyor dudaklarımda..şiirlerimde kan pıhtısı..hangi masallarda yaşatır beni,avuçları gül kokan çocukların duaları..

Ne seninle aynı zamanı yakalama çabam oldu geldiğinde ne gidişini zamana sığdırabilme yeteneğim.Bir aşkı vardı dağınık bu yüreğimin,göz kamaşı toparlayıp gittin. Şimdi can telaşı sevdamın..Ne bıraktığım yerde hayatım ne de sen varsın.

Ne zaman arasam ulaşmaya, çalışsam ''aşk'' hep meşgul tonu veriyor. Bize bir kere alo diyemezken, bu kadar kiminle konuşuyor...??

Kesinlikle 'aşk' bir vişne. Hayır, hayır! Yiyerek kişnemenizden bahsetmiyorum ekşiliği haricinde. Sadece dikkat etmelisiniz bazen aradan kurtlusu çıkabiliyor..:dark

Hayallerimi söküp alırken ruhumdan acılar, yalnızlığın ortasında kalmış bir kabuk gibi kanadım. Benim cesaretimi de kan tutar, bundandır gözlerinden kaçışım...

Çocukken daha iyidi... Öyle büyük üzüntüler de yaşamadım doğrusunu öğrenince. En azından ''Seni leylekler getirdi'' gibi yalanlara inanıyordum...
''Sen herşeyimsin'' e değil!

Geri