çok çok değişik sözler !! (:

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
İnip o en derine, çekmekti seni umut..okyanus mavisinden, yangın mavisine..sevgili, ben şimdi,İmkanlı bir aşkın imkansızlık rollerinde,düşlerine güneşin dokunduğu yerdeyim..uzat ellerini

Gidersem gelir misin benimle ayrılık için demiştim, geldin, ismin kaldı bende. Kalbime sunulan sevmek kadar sevsem de seni, saymıyorum bu imlasız vedayı. Gideceksen ölüm gibi git.
Ama gel ne olur, yüzüm sana açık ruhuma kadar...//

Önceleri hatayı hep kendimde bulurdum... "Az geçtim" kalbinden...! derdim hep... söyleyemedim sewdiğimi diye ağlardım geceleri... Ama senin bir başkası için yandığını gördüm ya... "az geçtim" demiyorum artık... bir harf daha ekledim acım diner belki diye... artık " Vazgeçtim"..//

Aslında insanlar seni hayal kırıklığına uğratmıyor, sadece sen yanlış insanların üzerine hayal kuruyorsun o kadar....

Söylenecek başka bir şeyim yok artık..
Unutmak istemiyordum oysa, güzel kalan yaralar vardır çünkü...
...Limon kokulu yağmurlu kadınlar vardır.
Hiç unutmayan kadınlar vardır..
Herşeye rağmen yağmur kalan kadınlar vardır...
...Ben iyiyim şimdi sen nasılsın?

Dün gece ''AŞKIN'' yağmurunda ıslandım... Sırılsıklam olmuşum ama kurutmaya ısım kalmamış; oturdum çok acıkmıştım; bir tabak ''SEVGİ'' yedim üstüne ''AŞK'' içtim... Yatağıma yattığımda; ''ÖZLEM''e dalıp ''HASRET''gördüm... Uyanır uyanmaz gidip ''MUTLULUK'' a anlattım. Gelirken ''ACI''yla karşılaştım... ''HÜZÜN''le baka...rak ''ÜZÜLECEĞİMİ'' söyledi

Önceleri hatayı hep kendimde bulurdum... "Az geçtim" kalbinden...! derdim hep... söyleyemedim sewdiğimi diye ağlardım geceleri... Ama senin bir başkası için yandığını gördüm ya... "az geçtim" demiyorum artık... bir harf daha ekledim acım diner belki diye... artık " Vazgeçtim"..//

nede güzel anlatılmış içimdeki karmakarışıklık

**sen haa !!
beni haaa !!
sevmek haa!!
atma oğlum atma
uykumuz var dediysek
ayakta uyut demedik yaa ..

ben haa !!!
seni haa !!!
sevmek haa !!!
yüzüne baktım diye
beni aşık mı sandın ??
kaçıncı yüzyıldayız olum
beni manyak mı sandın..

**AmAn AllAhIm KöR OLduM KuSuRa BaKaMiyoRuM hahahahaha :D

**Güzellik Allah vergisidir sivilce kdv sidir. =)

**Pamuk Die Prensesmi olur Prenses Dedigin Taş Gibi Olur

Geri