gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok güzel Kısa Candan Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Candan Güzel Sözler Kısa Candan Sözler

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edensiz sevgili misafirler, bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine sizlerle candan sözleri paylaşıyoruz.

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı digeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulagına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla

Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yagmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten

Seni düsünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliginde ne olur kir seytanin bacagini birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliginde...

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi.

Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...

Çok güzel Kısa Candan Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok güzel  Dini Anlamlı Sözler kısa

Çok güzel Dini Anlamlı Sözler kısa

Dini Anlamlı Sözler kısa Dini Anlamlı Sözler facebook Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizerle ile ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz ile çok güzel dini anlamlı sözleri paylaşıyoruz. Buyrun ister Facebook sayfanızda isterseniz mesajlarınızda yazın bu sözleri Melek'lerim. İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür. (Ebu Bekir Ferra) Bilmediklerimi ayağımın altına...
  2. Güzel Özür Sözleri kısa

Güzel Özür Sözleri kısa

Özür Sözleri Güzel Özür Sözleri Elbette ki kırılan kalbin tamiri olmaz ama belki telafisi olur ve kırılmanın boyutuna göre de değişebilir. Her ne olursa olsun, insan hatasını anlamalı ve o büyük erdemliği göstermeli ve özrünüde dilemelidir diyor ve sizlere en güzel özür sözlerini sunuyoruz Melek'ler. Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür...
  3. Çok güzel Aşk İle İlgili Kısa Sözler

Çok güzel Aşk İle İlgili Kısa Sözler

Aşk İle İlgili Kısa Sözler, En Güzel Aşk Sözleri, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine aşk ile ilgili çok güzel kısa sözleri sizlerle paylaşıyoruz. Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk diyen herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz :) __ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek...
  4. Çok güzel Kısa Komik Romantik Sözler

Çok güzel Kısa Komik Romantik Sözler

Komik ve Romantik Sözler Kısa Komik Romantik Sözler Son zamanlarda monoton bir hal alan aşk hayatınıza biraz eğlence ve romantizm katmak ister misiniz? Elbette ki istersiniz bunu kim istemez ki diyor ve sizlere komik ve romantik sözleri aktarıyoruz Melek'ler. *Sürekli trip atmak zorunda mısın Tamam ya sustum konuşmuyorum. *Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama...
  5. 2012 çok güzel kısa aşk sözleri

2012 çok güzel kısa aşk sözleri

kısa aşk sözleri, aşk sözleri 2012 en güzel kısa aşk sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda aşık üyelerimize ve aşık olan tüm misafirlerimize yılın en güzel kısa aşk sözlerini sunuyor ve her aşkın daimi ve acısız olmasını diliyoruz. Yaşadığım En Güzel Anlarım, Beyazlarla Süslediğim Yarınlarımsın Sevgilim. Seni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya...

Sayfayı Paylaş