gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Harika Romantik Mesajlar 2013

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu en güzel romantik mesajlar 2012 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, sevdiğiniz insana dünyanın en güzel cümlelerini kurmak, ne güzel sözlerle onu şımartmak isteyebilirsiniz. Ancak öyle anlar gelir ki ağzınızdan tek kelime laf çıkmaz, tıkanıp kalırsınız. İşte bu noktada yardımınıza az sonra paylaşacağımız harika romantik mesajlar yetişebilir. Hemen birini seçin ve sevdiğinize yollayın...

Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Ne varsa aradıgım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

Evlenmeden önce gözlerini dört aç, evlendikten sonra ise yarı kapalı tut.

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........

Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...

Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem...

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Harika Romantik Mesajlar 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantik mesajlar

Romantik mesajlar

romantik mesajlar sevgiliye romantik mesajlar sevgiliye doğum günü mesajları doğum günü mesajları 2011 2011 Seni Hayatımın Sonuna Kadar beklerim Aşkım yeterki Beni Bırakma Sensiz Bırakma beni.. Sana Sevgimi Yolluyorum Samimiyetimle Sana Gülücüklerimi yolluyorum En Sıcak Nefesimle Sana kalbimi yolluyorum içinde ismin yazılı Şekilde... Hayallerim var Seninle Mutlu yarınlarım var Seninle...
  2. Romantik doğum günü mesajları

Romantik doğum günü mesajları

Romantik doğum günü mesajı arıyorum. Sözleri de olabilir bu hususta bana yardımcı olun sevgilimin yarın pazartesi doğum günü bende pasta yaptırıp üzerine anlamlı güzel bişeyler yazayım diyorum. Yardııııııım :)
  3. Komik Romantik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar paylaşmanız için yazıyorum bu msjı size ve şimdiden tşklerimi sunuyorum
  4. Yaklaşan Öğretmenler Günü İçin Harika Mesajlar 2013

Yaklaşan Öğretmenler Günü İçin Harika Mesajlar 2013

Bu konu; öğretmenler günü mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evde ki eğitim hayatımızla paralel bir şekilde okulda da hem eğitimimizi hem de öğretimimizi sağlayan öğretmenlerimizi nasıl unutabiliriz ? Bütün gün okulda bir sürü minicik çocuğun kaprislerini çeken, ağladığımızda avutup, sevindiğimizde neşemizi paylaşan öğretmenlerimizi sağ iseler saygıyla, vefat...
  5. Aşkınıza En Harika Günaydın Mesajları 2013

Aşkınıza En Harika Günaydın Mesajları 2013

Bu konu, Aşkınıza En Harika Günaydın Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şu dünyada ki tek aşkınıza, biricik sevgilinize, en güzel kelimlerle günaydın demek, en şahane sözlerle uyandırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi paylaşacağımız birbirinden güzel günaydın mesajları, sevgilinizin size daha içten duygularla bağlanmasına ve kıymet gördüğünü hissetmesine...

Sayfayı Paylaş