gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok unutkanım ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acayip derecede unutkanım, hani şu çizgi filmlerde ki kadar nerdeyse. Ne yapmam lazım bu konuda fikri olan var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Uzmanlar unutkanlığın en sağlıklı çözümünün havuç suyu içmek olduğunu söylüyorlar. 10 gün boyunca taze sıkılmış havuç suyu içerseniz bu 10 günün sonunda gelişen değişimi göreceksiniz..

çok unutkanım ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok kilo alıyorum ne yapmalıyım

Çok kilo alıyorum ne yapmalıyım

kilo alıyorum ne yapmalıyım Selam Arkadaşlar bu ara aşırı kilo aldım ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum...
  2. ne yapmalıyım çok sarsıldım

ne yapmalıyım çok sarsıldım

merhaba arkadaşlar benim kafam cok karışık.ben işim geregi doguda kücük bir ilcede yasıyorum.burada tanıştıgım yaklasık sekiz aydır süren bi ilişkim var.sevgilimin bir ay önce tayini cıktı o giderken cok üzüldüm ve bunu biraz abartıp onu biraz sıktım sanırım neyse o yaldayken benim bu üzüntülerim yüzünden tartıştşk dedim ya biraz sıktım sanırım.telefonu kapattıktan sonra üç dört gün hiç...
  3. çok utangacım ne yapmalıyım

çok utangacım ne yapmalıyım

Bir ortama girsem biri bana birşey dese anında kıpkırmızı oluyorum, benim gibi olan varmı ? Günün birinde bir erkek arkadaşım olsa ben ne yapacağım?Bu durumu nasıl aşarım ?
  4. Hamileyim çok yorgunum ne yapmalıyım?

Hamileyim çok yorgunum ne yapmalıyım?

gebelikte yorgunluk,gebelikte halsizlik,gebelikte yorgunluğa ne iyi gelir,gebelikte yorgunluk sebepleri,gebelikte yorgunluğa iyi gelicek öneriler Gebelikte yorgunluk , kansızlığa bağlı alabileceği gibi genellikle hiç bir neden bulunmaz.Gebelik döneminde çoğu anne adayının ortak şikayetidir. Bu konuda öncelikle şikayetinizi doktorunuza bildirerek kansızlık veya başka bir nedeni varsa buna...
  5. Görünüşüm çok çirkin  ne yapmalıyım?

Görünüşüm çok çirkin ne yapmalıyım?

Sual: Görünüşüm çok bozuk, aşağılık duygusuna kapılıyorum. Ne yapmalıyım? CEVAP Sıhhat, afiyet, zenginlik, asalet, güzellik gibi nimetlere sahip olmak ve bunları yaratılış gayesine uygun kullanmak çok iyidir. Fakat bunlar maksatları dışında kullanılırsa çok kötü olur. Bunlar bir bıçak gibidir. İyi iş de yapılır, kötü iş de yapılır. İnsana verilen nimet çok olunca şükrü o nispette zorlaşır....

Sayfayı Paylaş