gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok yaşayan bilmez, çok gezen bilir atasözünün anlamı ve manası var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok yaşayan bilmez çok gezen bilir atasözünün manası ve anlamı, tam olarak nedir aydınlatın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çok yaşayan bilmez, çok gezen bilir atasözünün anlamı ve manası var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir'' Atasözünün Açıklaması

''Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir'' Atasözünün Açıklaması

çok yaşayan bilmez çok gezen bilir, atasözü, ne demek, ne anlama geliyor, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Yapılan araştırmalar görerek ve izleyerek öğrenmenin okuyarak öğrenmeye oranla çok daha etkili olduğunu ortaya çıkarmıştır melekler :) Atalarımız bizlere her konuda olduğu gibi bu konuda da çok güzel bir atasözü bırakmışlar ''Çok yaşayan bilmez,çok gezen...
  2. İşin Yoksa Şahit Ol, Paran Çoksa Kefil Ol Atasözünün Anlamı

İşin Yoksa Şahit Ol, Paran Çoksa Kefil Ol Atasözünün Anlamı

bu yazdığım işin yoksa şahit ol paran yoksa pardon çoksa kefil ol atasözünün anlamı nedir kısaca açıklarmısınız bana
  3. Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı nedir acaba? Arkadaşlar Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamıni rica ediyorum sizden
  4. saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

merhaba hanımlar son zamanlarda inanılmaz derecede saçlarım dökülüyor kestirdim ama yinede saç dökülmelerinin önüne geçemedim öyle kalitesiz şampuanda kullanmıyorum ama saçlarım çok seyrekleşti ve bu durum bir bayan olarak iyice canımı sıkmaya başladı. Sizler dökülen saçlar için hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve faydaları oluyormu eğer verebilirseniz saç dökülmesine karşı bitkisel bakım...
  5. Çok gülmenin mahzuru var mıdır?

Çok gülmenin mahzuru var mıdır?

Tebessüm etmek, güler yüzlü olmak çok iyidir. Kahkahayla gülmek mekruhtur. Birkaç hadis-i şerif meali: (Eğer Cennet ve Cehennemi görseydiniz, az güler çok ağlardınız.) [Müslim] (Eğer benim bildiklerimi bilseydiniz, az güler çok ağlardınız.) [Buhari] (Çok gülmek kalbi öldürür ve müminin değerini düşürür.) [Tirmizi] (Allahü teâlânın kendinden razı olup olmadığını bilmeden kahkahayla gülene...

Sayfayı Paylaş