gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cokelek salatası

Konu, 'Salatalar' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

* 2/3 domates * 1 kucuk kuru sogan

* 1/2 yesıl bıber

* 1 kuru cokelek

*nane ve maydanoz dogranır

* uzerıne sızma zeytınyagı gezdırılır

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cokelek salatası
    biliyorum harika bişey bu birde çökelek yağlı olursa

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cokelek salatası

ilk defa duydum ben çökeleğin salatasıda oluyormuş demek denemkek lazım

Cokelek salatası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ödemiş salatası

ödemiş salatası

Salata tutkunlarına nefis bir salata:) Malzemeler: Çeri domates salatalık marul zeytin tulum peyniri kıtır ekmek zeytinyağı limon suyu Hazırlanışı: Karıştırma kabına kıtır ekmeği elinizle kırıp ilave edin.Ekmekleri haifçe ıslatın.Salatalığı küp olarak kesin.Ekmeklerin üzerine salatalığı ilave edin.Marulu ve maydanozu iri olarak kesip ekmeklerin üzerine ilave...
  2. Enginar Salatası

Enginar Salatası

Malzemeler: 4 temizlenmiş enginar 8 kiraz domates 3 yemek kaşığı zeytinyağı 1 sarı biber Yarım demet roka 1 limonun suyu Tuz Hazırlanışı: *Enginarları dörde bölerek yarım limonun suyu eklenmiş suda haşlayın, suyunu süzün ve bir kaseye alın. Kiraz domatesleri ortadan ikiye keserek ekleyin. Roka yapraklarını yıkayıp süzdükten sonra ilave edin. *Sarı biberin çekirdeklerini...
  3. ahtapot salatası

ahtapot salatası

Ahtapot Salatası (6 Kişilik) Malzemeler 500 gr ahtapot 3 diş sarmısak 1 kahve fincanı beyaz şarap 1/2 kahve fincanı zeytinyağı 1 limonun suyu 1 demet maydanoz 5 adet taze soğan 10 adet siyah zeytin Tuz, karabiber Kiraz domates Yemeğin Tarifi Ahtapotu temizlenmiş ya da dondurulmuş olarak alın. Ahtapotu 1 diş sarımsak ve 4 sap maydanozla birlikte bir tencereye koyun. Üzerini...
  4. Tavuk salatası

Tavuk salatası

buğday gr 50 yeşil mercimek gr 30 yeşil soğan gr 15 [sıze=3]dereotu[/sıze] demet 0.20 maydanoz demet 0.20 zeytinyağ cl 1 limon kg 0.06 sirke cl 0.5 tuz gr 1 karabiber gr 1 tavuk bonfile gr 60 akdeniz yeşillikleri garnitür pors 1 pişirme süresi 10 dk pişirme şekli ızgara hazırlama süresi 15 dk porsiyon adedi 1...
  5. Semizotu Salatası

Semizotu Salatası

semizotu salatası, nasıl yapılır, malzemeleri,yoğurtlu semizotu salatası tarifi hakkında genel bilgiler sevgili melekler semizotu çok faydalı bir yeşil bitkii onu herşekilde tüketinn derim ben ve size güzel bir semizotu salata tarifi vereceğimm:D:D Semizotu Salatası Malzemer Yarım kilo semizotu 1,5 su bardağı süzme yoğurt 2 diş sarımsak tuz, kırmızı pul biber, 1 -2...

Sayfayı Paylaş