gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Damacana suda sağlığın markası: Ideal su

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

DAMACANA SUDA SAĞLIĞIN MARKASI: İDEAL SU Halk Sağlığı kurumu tarafından yapılan analizler sonucunda insanların rahatlıkla tüketeceği markalar arasında yeralan İdeal Su hedefini büyülttü. İngiltere, Almanya, Danimarka, Japonya, Katar, Dubai, Malta, Kuveyt gibi hijyene önem veren onlarca ülkeye ihracat yapan firma iç piyasada da önemli bir marka olarak her geçen gün büyümeye devam ediyor. İdeal Su Genel Müdürü Genel Müdürü Fatih Yalvaç, Sağlık Bakanlığı tarafından damacana sularına yönelik yürütülen çalışmaların halk sağlığı açısından önemli olduğunu ancak sürecin aceleye getirilerek, bazı firmalar için geri dönülemez sonuçlar doğuracak sıkıntılar yaşattığını belirtti. Yalvaç, “Konunun üzerinde gereken hassasiyetin gösterilmemesi nedeniyle büyük bir bilgi kirliliği oluştu. Ilk etapta ismi kara listeyle anılan firmaların bir kısmı Sağlık Bakanlığı’nın yapmış olduğu ikinci analizle yeniden sağlıklı firmalar statüsüne alındı. Ancak süreç içerisinde firmanın yaşadığı zarar yanına kar kaldı” dedi.
    Firma olarak Ambalajlı su sektöründe kapasite, teknoloji ve hijyen açısından Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer aldıklarına dikkat çeken İdeal Su Genel Müdürü Yalvaç, higjyene önem veren onlarca ülkeye ihracat yaptığımız gibi iç piyasada da önemli bir yerde olduklarına belirterek, “Yapılan denetimlerde şimdiye kadar hiçbir uygunsuzluk yaşanmadı. Bigr süre önce Sağlık Bakanlığı’nın açıklamış olduğu listede markamızı görünce şok olduk. Biz bu sonucun bir hata olduğunu biliyorduk. Hatanın düzeltilmesi yönünde talebimize olumlu sonuç aldık ve tesislerimizden yeniden numune alınmasını istedik. Sağlık Bakanlığı’nca yapılan ikinci analiz neticesinde de, markamız temiz çıkarak haklılığımızı bir kez daha ortaya koydu. Yapılan analizlerle Damacana suyumuzun temiz ve sağlıklı olduğu yeni bir rapor ile tescillenmiş oldu” diye konuştu.
    Deneyimli bir firma olarak tesis ve altyapılarına güvendiklerini belirten Yalvaç, “Son teknoloji ile üretim yapıyoruz. Korsan dolum yapılmaması için Türkiye’de ilk ve tek firma olarak güvenli hologram kapak kullanan firmayız. Ayrıca Türkiye’de ilk defa uygulanan barkod sistemi ile damacanaların defalarca doluma girmesini engellemekteyiz. Halkımız İdeal Su Damacana’yı güvenle içebilir. İşimizin sağlık olduğunun bilincindeyiz, insan sağlığına ve hijyene her zaman birinci derece önem vermeye devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

İdeal Su

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgi için teşekkürler Sadmin. Ben hiç bu sudan görmedim marketlerde, gören bilen varsa yazsın biz de öğrenmiş olalım kızlar..:)

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ben küçük şişelerini gördümde damacanasını görmedim burda artık ufak su alınca ideal alırım :D:D ne içeceğimizide şaşırdıkk yahu

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende hiç görmedim ilk defa duyuyorum :D:D

- - - Updated - - -

hemde en güzel su Niksar Ayvaz suyu damacanasını bulabilirseniz tavsiye ederim ben henüz damacana bulamadım özel üretimde :D:D

tatlı bela bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    valla evimin önünde parkta sondaj suyu varr analize gönderildi en temiz su çıktıı ordan alıyom suyumu hahaha eskideki gibi çeşmelere dönecezz sanırım :D:D

Damacana suda sağlığın markası: Ideal su konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlıksız Bulunan Damacana Su Markaları Açıklandı !

Sağlıksız Bulunan Damacana Su Markaları Açıklandı !

hangi damacana su hangi damacana su sağlıklı hangi damacana su iyi Sevgili melekler, günlerdir basından damacana sularda çıkan mikroplar ile ilgili haberleri izliyoruz. Sağlık Bakanlığı araştırmalarını yapmaya başladı ve nihayet ilk açıklama İstanbul için bugün yapıldı. Hangi damacana su sağlıklı merak edenlere haberin detayları şöyle; Sağlık Bakanlığı, İstanbul genelinde faaliyette...
  2. Damacana Suyu Sağlık Bakanlığı Tarafından Nasıl Analiz Ettiriliyor ?

Damacana Suyu Sağlık Bakanlığı Tarafından Nasıl Analiz Ettiriliyor ?

damacana su hangi damacana su sağlıklı damacana su analiz raporları Sevgili melekler, az önce paylaştığımız haberde de yazdığımız gibi 81 ilde yapılan araştırma sonuçları Cuma günü Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanacak. Biz de bu yazımızda merak edenler için damacana su nasıl ve nerede analiz ediliyor paylaşmak istiyoruz.. :) Damacana suların analizlerinin sürdüğü Türkiye'deki...
  3. Hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz Melekler?

Hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz Melekler?

en iyi damacana su markası hangi damacana su markası daha iyi Merhaba Sevgili Melek'ler, bildiğiniz gibi son günlerin olay konusunu sağlıksız damacana su markaları oldu. Bu haber ile birlikte hepimiz, artık su içerken bile korkar olduk. Bundan ötürü, biz de Meleklermekani.com olarak, siz üyelerimize hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz diye soruyor ve en iyi damacana su markası...
  4. Gebelere Damacana Su Kullanmayın Uyarısı !

Gebelere Damacana Su Kullanmayın Uyarısı !

damacana su damacana su haberleri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi son günlerde damacana su haberleri ile medya dünyası çalkalanıyor. İstanbul içi mikrolu damacana sular raporunun ardından 81 ilde yapılan araştıremalarda elde edilen sonuçlarla 15 markanın adı daha Sağlık Bakanlığı tarafından ifşa edildi. Bu haberlerle gözler damacana sular üzerine iyice çevrilmiş durumda. Bu haberlerin...
  5. Bebeğime damacana suyu kaynatıpmı vermeliyim ?

Bebeğime damacana suyu kaynatıpmı vermeliyim ?

Merhaba.Bebeğime yeni yeni su vermeye başladım ama aklıma takılan kaynatmalımıyım?Mikrop kaparmı? Ne zamana kadar kaynatmalıyım kaynatacaksam?

Sayfayı Paylaş