gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

davetiyeler basılsın düğünler başlıyorr !

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

davetiye davetiyeler
    sizde düğün için yazı bekleyenlerden misiniz ? ama geldi çattı yaz basılsı mı davetiyeler bende size örnek getirmiştim tam :) yoksa geç mi kaldım neyse seneye evlenecekler de bakabilir amann herkes baksın çok güzeller çünkü...belki nikah tazelerkende yeniden davetiye bastırırsınız :)...buyrun

2. 18naz18

18naz18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teskkrler paylasım icin

davetiyeler basılsın düğünler başlıyorr ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÜĞÜn Davetİyelerİ

DÜĞÜn Davetİyelerİ

Öncelikle davetli sayınızı tam olarak belirleyin ama davetiye sayısını, kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bir miktar daha fazla bastırın. *Davetiye üzerindeki kabartılı yazılar fiyatın artmasına sebep olabilir. * Matbaanıza, davetiye dışında başka bastıracağınız dökümanlar varsa hepsi için bir paket program yapmasını söyleyin. * Davetiye ( kağıt, karton...) malzemesinin hafif olmasını...
  2. RadyoBoğaziçi Fest`09 Başlıyorr....

RadyoBoğaziçi Fest`09 Başlıyorr....

Konser: RadyoBoğaziçi Fest`09 Yer: Bümed Bahçesi Tarihler: 20.05.2009~23.05.2009 21:30 Telefon: www.radyobogazici.net Adres: Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Lojman Kapı Yanı 34342 Bebek Bilet Ücreti: Kombine (Duman+Bedük) - 30 TL - B edük & Mert Yücel - 15 TL - Duman - 20 TL - Atjazz (UK) - 15 TL Nereden Alırım: iletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix Satış Noktaları,...
  3. Komik davetiyeler :)

Komik davetiyeler :)

davetiye örnekleri en güzel davetiyeler komik düğün davetiyeleri komik davetiyeler ilginç Buna bayıldım bu çok hoş :)
  4. Ilginç davetiyeler..

Ilginç davetiyeler..

ilginç davetiyeler komik davetiye modelleri davetiye modelleri 2011 fiyatları çılgın davetiyeler Evlenirken herşeyin kusursuz olabileceği gibi davetiyelerinde öyle olması gerek.Eğer çılgın bir gelinseniz bu davetiyeler sizin çok hoşunuza gidecek..

Sayfayı Paylaş