gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Dayanamıyorum SusmaLara..!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Pencerelerimde kara bulutlarım dolaşıyor, Ne yapsam ne etsem güneş göremiyor gözlerim...Sanki yıkılıyor odamın duvarları üzerime üzerime , Korkuyorum! Bağıra bağıra ağlamak istiyorum İstiyorum ama yapamıyorum, Yastıga sarılıp avazım çıktıgı kadar aşkımı anlatmak istiyorum sana, aşkımın yanı sıra acılarımı... Anla! Bilmeni istiyorum artık, Sustum önceleri,
    Hep sustum...
    Sonra kalbim bak dedi , bak sessizligin verdigi kıyamete, gör görki yüregini anlat ona anlat! Dök içindeki aşkı nefreti. Neyin varsa püskür suratına ,!
    Taşıyamıyorum artık seni susuşlarımda Bozuyorum sessizligimi hıçkırıklarım geliyor ardından, Hangi gözyaşım hangi gözümden akıyor bilemiyorum ...
    Kalbimi acıttın sen !
    Ellerini tutmak istedigim her an yoktun ! Aradım seni, Çok aradım...
    Özlemiştim ):
    Ellerimi yüzüne deydirip benim misin ! diyebilmeyi istedi bu yürek,
    Ama yinede sustu işte,
    Sana olan saygısından sustu, seni kırıp incitmekten korktugu için sustu,
    Sessizce bakışların konuşması için sustu,
    Herşeyin bir yere kadar oldugu ne kadarda oturdu bu söylediklerimin üzerine,

Anla işte !
    Anla artık susamıyorum....
    İçimdeki ateşler sönmüyor , Dayanamıyorum Yorgunum Yalnızım Suskunluk taşıyamıyorum artık "
    Saygımıda Sevgimide yok ettin ya sen
    İşte bu yüzden böyle konuşuyorum BeN....

alıntı

Dayanamıyorum SusmaLara..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sensizliğe dayanamıyorum

sensizliğe dayanamıyorum

sensizliğe dayanamıyorum dayanamıyorum sensizliğe nickleri dayanamam nickleri
  2. Nev - Susma

Nev - Susma

SUSMA Susma bir şey söyle biraz olsun yardım et Gelemiyorum üstesinden ben bu aşkın tek başına Susma sen sustun ya yanlızlık çöktü üstüme Anladım bu rüya anladım bu son veda Her gece hayalimde çiziyorum resmini,her halini Fikrine sürgün sesine hasret Sabah olup uyanınca silinip de gidiyorsun ya, tek başına Zaten hiç benim olmadın ki Ne kadar kırılsamda ah etmem hakkım yok buna Hem...
  3. susma ömrüm

susma ömrüm

”Susmak aşkın dilidir” diyen sevgili, Konuş şimdi kelimelerine ihtiyacım var… Parça tesirli sancılar düşüyor kalbime… Düştükçe uçurum, sancıdıkça aşk…Ve aşklaştıkça kalp daha çok parçalanıyor, hayat yaklaştıkça daha bir özlüyorum. Kabul ediyorum, galibimsin!.. Ve ben her şeyini savaş alanında bırakan mağlup bir komutan gibiyim şimdilerde… Tüm zaferlerimi sende yitirmişim…Kör...

Sayfayı Paylaş