gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Değişik Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Değişik Mesajlar çok Değişik Mesajlar arıyorum bu konuda bana Değişik Mesajlar yazacak arkadaşlarımı bu sayfaya davet ediyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Değişik Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. değişik mesajlar..

değişik mesajlar..

değişik mesajlar değişik smsler cuma mesajları Pirensiplerim Yoktur Ama Seviyesiz degil´ìm! Kinci Degilim Ama Unutmam! Sefkat gösteririm Ama şımartmam! Kendimle Celişebilirim Ama Kafama Takmam! Ciddiye alırım Ama kapılmam ! Dalga gecerim Ama Kırmam! Huzur veririm ama Söz vermem! Sahip olurum ama ayit olmam ...! Kendimden yoruldum ... Surekli maske takmaktan Icim Kan aglarken Insanlara...
  2. Değişik Sözler Mesajlar 2012

Değişik Sözler Mesajlar 2012

Değişik Mesajlar Değişik Mesajlar Kısa değişik sözler 2012 Tam kapak olacak, insanı can evinden vuracak, kimi zaman üzecek, kimi zaman sevindirecek birbirinden değişik sözlerle karşınızdayız melekler :) Seçin, beğenin :tik: Damarlarımda Kan Gözlerimde Hayatsın, Bende Can Bedenimde Anlamsın. Sevmek 2 Kişinin Birbirinden Saklanması, Aşk ise Saklanmamasıdır. Bırakma Gözlerimi haydi Tut...
  3. Mevlid Kandili Mesajları- Mevlid Kandili En Değişik Mesajlar

Mevlid Kandili Mesajları- Mevlid Kandili En Değişik Mesajlar

mevlid kandili smsleri,mevlid kandili en güzel mesajlar,mevlid kandili en değişik mesajlar,mevlid kandili sözleri İnsanlığın kurtuluşu için gönderilen son Peygamber, Hz. Muhammed (s.a.v.) 571 yılında Kameri aylardan Rebiü'l-evvel ayının 12.gecesinde doğmuştur. Milâdî takvime göre ise bu, 571 yılı Nisan ayının yirmisine rastlamaktadır. Bu mübarek geceye "Mevlid Kandili" denir. En...
  4. En değişik en güzel Regaip Kandili Mesajları

En değişik en güzel Regaip Kandili Mesajları

REGAİP KANDİLİ NEDİR? Sevgili Peygamber Efendimiz'in (sallallâhü aleyhi ve sellem) Allah'ın bazı çok özel fiilî tecellilerine mazhar olduğu, nuranî lutf u ihsanlara, semavî mevhibelere eriştiği bir gecedir Reğâib kandili. Hicrî takvime göre, yedinci ay olan Receb-i şerifin ilk Cuma gecesine tevafuk etmektedir. Yani Perşembeyi Cumaya bağlayan gece kandil gecesi olmaktadır. Receb'in ilk Cuma...
  5. En güzel mevlid kandili mesajları

En güzel mevlid kandili mesajları

İnsanlığın kurtuluşu için gönderilen son ve en büyük Peygamber, bizim Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s.)'in doğum gününü bu yıl 22 Aralık 2015 Salı gününü 23 Aralık 2015 Çarşamba'ya bağlayan gecede idrak edeceğiz. Sevdiklerinize eşe dosta bu kutlu günün tebriğini yapmak için mesajlar yollayabilirsiniz.En güzel mevlid kandili mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. Mevlid, doğum zamanı demektir....

Sayfayı Paylaş