gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sıradan Mesajlar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben sizden Sıradan Mesajlar yazmanızı rica ediyorum mümkünse değişik olsun şu nette ki diğerleri gibi olmasın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sıradan Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıradan Kısa Mesajlar Sözler Buyrun

Sıradan Kısa Mesajlar Sözler Buyrun

Kısa Sıradan Mesajlar En Güzel Sıradan Mesajlar Sevgili melekler, mesaj olarak atabileceğiniz, face ya da twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında kullanabileceğiniz pek çok mesaj konusu açtık sizler için. En son paylaştığımız uzun manalı sözler konusunun ardından şimdi de gayet sıradan mesajlar ile karşınızdayız. Umarız beğenirsiniz.. :) Bir Sıradan insanım Sadece Tek özelliğim Seni...
  2. Janjanlı Mesajlar istiyorum

Janjanlı Mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar Facebook sayfamda ya da msn iletimde yazabileceğim Janjanlı Mesajlar yazmanızı rica ediyorum ama mümkünse yeni Janjanlı Mesajlar olursa sevinirim:)
  3. Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yararlı Mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum lakin bu Yararlı Mesajlar yeni olursa çok sevinirim çünkü diğer sitelerde hep bilindik alıştığımız Yararlı Mesajlar paylaşmışlarda
  4. Vefat Mesajları istiyorum sizden

Vefat Mesajları istiyorum sizden

Kızlar enteresan gelebilir size ama gazetelerde ki Vefat Mesajlarını hep okurum ve çoğuda artık bilindik oldu yok mudur bu Vefat Mesajlarıının yeni versiyonları:S
  5. Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Ramazan ayı öncesi arkadaşlarımıza eşe dosta tüm sevdiklerimize göndereceğimiz Ramazan Mesajları Güzel mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş