gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

deniz buz kesilirmi ya inanamadım valla

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: deniz buz kesilirmi ya inanamadım valla
    ınanmam valla neresıymıs burası??

deniz buz kesilirmi ya inanamadım valla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Buz Denizi

Kuzey Buz Denizi

kuzey buz denizi haritası kuzey buz denizi nerede
  2. bunlar çok güzel ya valla kendimden geçtim:))

bunlar çok güzel ya valla kendimden geçtim:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Deniz Arcak - Geceler Buzdan Eller

Deniz Arcak - Geceler Buzdan Eller

Simsiyah penceremde Gölgeler dalıp giden gözlerime Gurur sözlerimde İnan yitirdim yokluğunda Zaman yorulmadı Aşk darılmadı denedim ben Zor tükenmedi İsyan kazanmadı hasretinde Geçit yok peşinde Gecelerim çok zor sensiz Umutlar sönmeden Yanıyorum kor ateşte Geceler geri dönmez Geceler geri vermez Geceler buzdan eller Sensiz geçer dayanamam, yaşayamam Simsiyah penceremde Gölgeler dalıp giden...
  4. Rio de Janeiro ya Tatil

Rio de Janeiro ya Tatil

brezilyaya nasıl gidilir brezilyaya ne zaman gidilir brezilyanın yemekleri Rio, gören herkesi büyüleyen bir şehir... NASIL GİDİLİR? Öncelikle Rio de Janeiro'ya gitmeyi düşünenlere bir müjde verelim. Brezilya'ya vize almak gerekmiyor. Bu müjdenin ardından ekleyelim, İstanbul'dan direkt uçuş yok ama tüm Avrupa ülkelerini aktarma noktası olarak kullanıp Rio'ya uçabilirsiniz. Rio ve tüm...
  5. bak valla tamirden anlarım ya

bak valla tamirden anlarım ya

tamir edecegim dedik mi ederizzz yani:puhas: :puhas: :puhas: :puhas: :puhas: :puhas: alıntı

Sayfayı Paylaş