gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Deniz Sevilir de Densiz Sevilmez Atasözünün Açıklaması

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

deniz sevilir de densiz sevilmez atasözü anlamı açıklaması izahatı nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Forumumuzun Eğitim ve Kadın bölümünden zengin Türkçemizin atasözlerini paylaşmaya devam ediyoruz melekler :) Şimdi de atasözlerimizden ''Deniz sevilir de ,densiz sevilmez'' i açıklamaya çalışacağız;

Densiz demek yakışıksız ve saygısızca davranan demektir.Elbette ki bu tarz insanlar toplum içinde sevilmezler.Bu atasözü de, nerede ne laf edeceğini bilmeyen,aklına geldiği gibi konuşan insanların kimse tarafından sevilmeyeceğini anlatır.

Deniz Sevilir de Densiz Sevilmez Atasözünün Açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dede

dede

Dede olduğunu görmek uzun ömre delalet eder.Rüyada dedenizi görmek, beklediklerinizin gerçekleşeceğini simgelediği gibi, güzel bir bebeğede işaret eder. Akıllı bir akraba veya dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, karşınıza çıkan engelleri aşacak, bütün sorunlarınızı halledeceksiniz.Rüyada dede görmek, büyüklerinizden birinin size yaptigi tavsiyeye uymadiginiz için onu kirmis oldugunuza, bir...
  2. yunanca atasözü deyim

yunanca atasözü deyim

yunanca atasözleri yunanca sözler ve anlamları atasözü güzel sözler ve anlamları meleklerle ilgili deyimler Aç karnına με άδειο στομάχι Açmaza sokmak οδηγώ σε αδιέξοδο Alım gücü αγοραστική δύναμη Amaca giden her yol meşrudur ο σκοπός αγιάζει τα μέσα Ayasofya Αγία Σοφία Başkasının oyuncağı olmak άγομαι και φέρομαι Bilgim dışında εναγνοίαμου Boğaz derdinde στοναγώνα Cahile söz...
  3. deniz

deniz

merhaba arkadaslar,ben 27.12.2010 tarihinde dusuk yaptim,ondan sonrada subatin 7 sinde adet gordum,daha ondan sonrada adet gormedim.idrar testi yaptim 3 defa ama negatif cikti ama yinede emin olamiyorum.sizce neden adetim gecikmis olabilir ve hamile olabilir miyim??(kasiklarimdaki nadir agrilar disinda bi belirti yok)sizzden cavap bekliyorum,tesekkurler:))
  4. deniz sevilirde, densiz sevilmez atasözünün anlamı ne demek yha :)

deniz sevilirde, densiz sevilmez atasözünün anlamı ne demek yha :)

Deniz sevilir de densiz sevilmez diye bir atasözü var arkadaşlarım bu atasözünün anlamını yazar mısınız lütfen ne demek istediğini tam anlamadım.
  5. Rüyada Dalgalı Denizde yüzmek açıklaması

Rüyada Dalgalı Denizde yüzmek açıklaması

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek görmek Rüyada Dalgalı Denizde yüzmek tabiri Rüyada deniz görmek, benim bildiğim kadarıyla hayırlara vesiledir ama dalgalı bir deniz görmek ne demek işte onu bende bilmiyorum Melek'lerim. Ama bu konumuz sayesinde bende sizde öğreneceğiz :) Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir.Dalgalarla boğuşan bir...

Sayfayı Paylaş