gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

denizci modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Kızlar artık denizci olup sokaklarda,cafelerde heryerde boy göstermenin zamanı geliyor benim çok hoşuma gitti sizce ? [​IMG]

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğendim hepsi çok şeker bence

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu ççok hoşmuş datlum

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hııımm güzeller emeğine sağlık bitanem

5. » ѕiѕiмσяεѕ'

» ѕiѕiмσяεѕ' Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    evet ya çok moda oldu valla bendede var tişört ve cepken gibi bişi

denizci modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denizci

Denizci

Seyahate çıkacaksınız. Bu seyahatlerin iş hayatınıza da faydası olacak. Fakat, rüya sahibi bir kadın ise bu rüya,sevgilisinden ayrılacağı anlamına gelir.
  2. denizci modası 2009

denizci modası 2009

Denizci Modası Denizci görünüşü bu sene sadece Cote D'Azur'da kendini göstermiyor, dünyadaki tüm şehirlerin ana caddelerini ele geçiriyor! Charles Trenet, "La mer" adlı şarkısında okyanusların sihrini anlatıyor. Tasarımcılar da yaz koleksiyonlarında kendilerine bu tarzı örnek alıyor. Triko- Rena Lange, Etek- Lacoste, Kemer- Salvatore Ferragamo Triko- Chloe, Çanta ve fular-...
  3. Denizci modası

Denizci modası

Hayalim hep bir ordu mensubu olmaktı.Subay,uzman çavuş,denizci hatta albay:DBiraz uçtum ama hayal işte.Uçuş serbest:DO üniformaları görünce gözlerimi alamazdım...Halen de öyleyim.Bir ordu mensubu olmasamda ordu mensubu bir eşim var:):)Bu bile bana yeter:) Askeri üniformaları yeşil ve tonlarında olur.Denizci üniformaları da mavi ve beyaz...Modacılar bu üniformalardan etkilenmiş olmalılar ki...
  4. Ev Dekorasyonunda denizci Modası

Ev Dekorasyonunda denizci Modası

Yatak odası dekorasyonu Denizci dekorasyon örnekleri eğer denizi seviyorsanız, deniz havasını evinize taşıyabilirsiniz. midye kabukları ile yapılan objeler bile aklımıza denizi getiriyor. Bu yatak odasıda denizci teması ile döşenmiş. Yatak bşındaki sörf ise dekorasyonu tamamlamış. Ben çok beğendim meleklerim ya siz. Buyrun deniz temalı yatak odası dekorasyonu
  5. Sezonun Modası Denizci Desenli Pikeler 2012 Modelleri

Sezonun Modası Denizci Desenli Pikeler 2012 Modelleri

Denizci Desenli Pike Modelleri 2012 2013 Denizci Desenli Pike Modelleri Sevgili melekler, az önce paylaştığımız 2012 desenli pikeler konumuzun ardından bu sayfamızda da Denizci Desenli Pike Modelleri 2012 örnekleriyle karşınızdayız. Birbirinden şık denizci desenleriyle süslenmiş bu pikelere özellikle çocuklarınız bayılacak....

Sayfayı Paylaş