gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ders konuları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bana matematikten olasılığı anlatırmısın?

ders konuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat Derslerİ

Hayat Derslerİ

Herkes kendi tercih ettiği şekilde yaşar. Ama siz yine de bu hayat derslerine bir göz atın. Belki de kötü giden hayatınızı iyiye çevirebilecek bir ipucu vardır. * İyice tanımadan hiçbir insana bağlanma. * Bitmemiş ilişkilerin üzerine ilişki kurma, acı çeken sen olursun. * İyice soruşturup diğer insanların da haklı olabileceğini düşün. * Seni takmayanı sende takma, konuşmayanla asla konuşma....
  2. kadınlaraa dersler

kadınlaraa dersler

Seksilik sadece vücudumuzun belli bir bölgesine atfedilecek bir durum değil tabii... Her ne kadar erkeklere öyle geliyorsa da, seksi bir kadın aslında bakımlı kadın demektir. O halde hemen şu önerileri uygulayın ki, durmadan en seksi kadın seçilen kimi ünlü kadınlardan bir farkınız kalmasın. Neyimiz eksik di mi? Dudaklar için Seksi dudaklara sahip olmak için iki seçeneğiniz var, ya...
  3. Ders

Ders

Kişinin beklediği yardımı pek kolay alamayacağı anlamına gelir. Ama ders veren kişi üstün bir kişi ise kişi sıkıntı ve kuruntularından kurtulacak demektir.Rüyada ders vermek baskalarina faydali omaya ders dinlemek ise bir isi basaracagina isarettir.
  4. ders dıyalogları

ders dıyalogları

+ olm dersler nasıl? - baba çok üstüme geldiler ama ben alttan alıyorum - cocum, derslerin nasil, ilgilenmiyoruz, okula gelmiyoruz, hocalarini filan aramiyoruz diye derslerini boslamiyosun di mi oglum? + baba siz beni gecen yil okuldan alip sanayiye cirak verdiniz ya! - hmm... sanayi nasil? + ... -dersler nasıl? -eski tadı yok -dersler nasıl? -ne desem yalan olur şimdi! -? -dersler...
  5. gitar dersleri!

gitar dersleri!

Notaların Harflerle Gösterilmesi Özellikle akorların ya da genel olarak tüm notaların gösterilmesi için bazı harfler de kullanılır. La notası temel bir sestir. Bir orkestra akordunu La notasına göre yapar. Telefonu açtığınızda duyduğunuz düdük sesi (bazı durumlarda çok küçük bir farkla olsa da) La notasıdır. Bu yüzden, notaları gösteren harfler La notasından "A" harfiyle başlar ve...

Sayfayı Paylaş