gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Derya Avcı Sarı Gelin türküsü sözleri O Ses türkiye

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Derya Avcı 8 ocakta söylediği şarkı Sarı Gelin O Ses Türkiye Derya Avcı 8 ocak Derya Avcı Sarı Gelin türküsü sözleri

Sarı Gelin türküsünü Yavuz Bingöl'den zevkle dinliyorduk. 8 Ocak akşamı O Ses Türkiye yarışmasında Derya Avcı'da seslendirdi bu türküyü ve harika bir yorumla. Biz de bu sayfamızda Derya Avcı Sarı Gelin türküsünün sözlerini paylaşmak istiyoruz Melek'ler.

Erzurum çarşı pazar leylim aman
    Içinde bir kız gezer oy nenen ölsün
    Sarı gelin aman
    Elinde divit kalem leylim aman
    Dertlere derman yazar oy nenen
    ölsün sarı gelin

Erzurumda bir kuş var leylim aman
    Kanadında gümüş var oy nenen ölsün sarı gelin
    Yarim gitti gelmedi leylim aman
    Elbet bunda bir iş var oy nenen ölsün sarı gelin

Derya Avcı Sarı Gelin türküsü sözleri O Ses türkiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Koç Gel Aşkım O Ses Türkiye 1 Ocak

Gökhan Koç Gel Aşkım O Ses Türkiye 1 Ocak

Arkadaşlar Gökhan Koç Gel Aşkım O Ses Türkiye 1 Ocak da söylediği şarkının sözlerini istiyorum sizden
  2. O Ses Türkiye Gökhan Koç Gel Aşkım

O Ses Türkiye Gökhan Koç Gel Aşkım

Gökhan Koç 1 Ocakta söylediği şarkı Gel Aşkım şarkısı Gökhan Koç Gel Aşkım şarkı sözü O Ses Türkiye yarışmasında 1 Ocak günü Gökhan Koç'un seslendirdiği Gel Aşkım adlı şarkı çok beğeni gördü. Bizde siz Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için O Ses Türkiye Gökhan Koç Gel Aşkım şarkı sözlerini paylaşıyoruz :) Gel paylaşalım ne var ne yoksa herşeyi yitirmeden Gel kirlileri temize çekelim...
  3. Derya Avcı Sarı Gelin şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Derya Avcı Sarı Gelin şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Kızlar Derya Avcı Sarı Gelin şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak ta ki o şarkıyı istiyorum bennn
  4. O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

Mehmet ve Koray 8 ocakta söyledikleri şarkı O Ses Türkiye Mehmet ve Koray 8 Ocak Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözlerini isteyen misafirimiz ve Melek'lerimiz için, 8 Ocak O Ses Türkiye yarışmasında ki Mehmet ve Koray İl Divo şarkısının sözlerini paylaşıyor ve bu şarkı, tüm bu şarkıyı sevenlere gelsin diyoruz :) Non so dove trovarti Non so come cercarti Ma sento una voce che Nel vento...
  5. O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi Oğuz Berkay fidan mı oldu yoksa ben mi yanlış duydum:S

Sayfayı Paylaş