gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diploma puanı ile alan liseler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

diploma puanıyla alan liseler diploma puanı ile alan liseler puanıyla 2011 Dilploma puanıma göre öğrenci alan liselerin hangileri olduğunu bilmek istiyorum. Yardım edermisiniz melekler. Teşekkürler sağolun.

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Misafirimiz,
    Düz liseler ve Meslek liselerine sınavsız, diploma puanınızla girebilirsiniz.Diploma puanınız ne kadar yüksekse ,şansınız o kadar çok artacaktir,
    Puan eşitliği durumunda yaşı küçük olan öğrencinin kaydı alınıyor.

Bu sebeple çevrenizde bulunan bu nitelikte liseleri araştırmanız gerekiyor.

Iyi gunler dilerim...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diploma puanıyla alan liseler

diploma puanı ile alan liseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düz liseler için diploma puanı kaçtır?

Düz liseler için diploma puanı kaçtır?

düz liseler ve puanları düz lise diploma puanları liselerin diploma puansız liseler puansız 2011 Selam arkadaşlarım düz liseler için diploma puanı kaçtır acaba bilen var mı ?
  2. Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar?

Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar?

diploma puanına göre alan liseler diploma puanıyla alan liseler puanı ile girilen puanıyla girilen 2011 kızımın sbs puanı197,783 ilk tercihte bir yer tutturamadık dibloma notu59,49 dibloma notuyla alan liseler varmış bu dibloma notuyla liseye ğirebilirmi okulumuzda rehberlik hocası yok ne yapacagımı bilmiyorum
  3. mf - 2 puanı ile öğenci alan bölümler lisans proğramları

mf - 2 puanı ile öğenci alan bölümler lisans proğramları

Merhabalar mf2 puanım ile girilebileceğim bölümler hakkında bilgi rica ediyorum Saygılar. Mehmet Metin Gökçe
  4. 2012 anadolu liseleri puanları

2012 anadolu liseleri puanları

anadolu liseleri puanlarının tavan ve taban şeklinde yazılmış listesi varmı anadolu liseleri kaç puanla öğrenci alıyor acaba.
  5. 2013 Kastamonu Anadolu Liseleri Taban Puanları Tablosu

2013 Kastamonu Anadolu Liseleri Taban Puanları Tablosu

Bu konu; 2013 kastamonu anadolu liseleri taban puanları ile ilgili bilgler vermektedir Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu sene 2013 yılında sbs sınavına girecek öğrenciler için Kastamonu Anadolu liseleri taban puanları listesini sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş