gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Düz liseler için diploma puanı kaçtır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

düz liseler ve puanları düz lise diploma puanları liselerin diploma puansız liseler puansız 2011 Selam arkadaşlarım düz liseler için diploma puanı kaçtır acaba bilen var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Her okulun diploma notu sınırı değişiyor.Bu yüzden gitmek istediğiniz okuldan bilgi almanız gerekmektedir.
    Başarılar dileriz...:)

3. Asya Naz

Asya Naz Forum Okuru

Eryaman Lisesi

Ben Ankara/etimesgutdaki eryaman lisesine girmek istiyorum ancak okulun puanını bilmiyorum . Araştırdım ulaşamadım , yardımcı olursanız sevinirim .

Teşekkürler ;)

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz ,
    En doğru bilgiyi ,bizzat ,ilgilendiğiniz okula giderek ilgililerden alabilirsiniz...

Başarılar dileriz...:)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

peki manavgat lisesinin puanı kaç bilen var mı ????

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar ben küçükçekmece / halkalı da orhan cemal fersoy lisesine girmek istiyorum diploma notum 69.21 bu liseye girebiliyormuyum ?

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben kayserideki mustafa ereslsn lisesine gitmak istiyorum d,ploma puanım 66.79 lütfen yargımcı olun

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

78 diploma notu iyimi sizce?bütün liselere yetemi

9. gamze su

gamze su Forum Okuru

ben kocaelinde oturuyorum SBS puanım çok düşük diplomayla girmek istiyorum diploma puanımda 63.51 bi liseye girebilirmiyim istediğim lisesinin puanı 315 ile 318 arasında beni alırlarmı lütfen cewap verin acil.:(

Düz liseler için diploma puanı kaçtır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diploma puanı ile alan liseler

diploma puanı ile alan liseler

diploma puanıyla alan liseler diploma puanı ile alan liseler puanıyla 2011 Dilploma puanıma göre öğrenci alan liselerin hangileri olduğunu bilmek istiyorum. Yardım edermisiniz melekler. Teşekkürler sağolun.
  2. Polis Olmak İçin gereken Puan kaçtır kızlar

Polis Olmak İçin gereken Puan kaçtır kızlar

Kızlar polis olmak istiyorum ama polislik için gerekli şartları bildiğim halde kaç puan gerekli onu bilmiyorum yardımmmm.
  3. 2012 anadolu liseleri puanları

2012 anadolu liseleri puanları

anadolu liseleri puanlarının tavan ve taban şeklinde yazılmış listesi varmı anadolu liseleri kaç puanla öğrenci alıyor acaba.
  4. 2013 SBS İçin İstanbul Anadolu Liseleri Taban Puanları

2013 SBS İçin İstanbul Anadolu Liseleri Taban Puanları

Bu konu; 2013 sbs istanbul anadolu liseleri taban puanları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, önümüzde ki yıl sbs sınavına girecek çocuğunuz ya da ykınınız varsa ve İstanbul'da ikamet ediyorsanız öncelikli olarak öğrencinize başarılar diledikten sonra 2013 sbs İstanbul anadolu liseleri taban puanı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz... 2013 İstanbul Anadolu Liseleri...
  5. kpssde 90 puan için kaç net lazım ?

kpssde 90 puan için kaç net lazım ?

Önümüzdeki yıl kpssye girecem ve 90 puan için kaç net lazım öğrenmek istiyorum. Abimle iddiaya girdik te :D

Sayfayı Paylaş