doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!!

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

1. esgiii

esgiii Hamiş Melek

arkadaşlar yumurta büyütme iğnelerinden sonra kist oluştuğu için doktorum doğum kontrol hapı verdi.bir ay kullanıp adet olunca gidicem ve sanırım aşılama yapıcaz.ancak ilacı bırakınca korumaya devam edermi tereddütte kaldım çünkü aşılama yapacağı için başarı oranımızı düşürürmü?

2. özge**

özge** Hamiş Melek

canım bende kullanyorm benimki diane 35 ben pko için kullanıyorum aşılama yaptrcğm bu kutu bitsin bırakacm sen neiçin kullanyosn

esgiii bunu beğendi.
  3. özge**

özge** Hamiş Melek

bende diane 35 kullanyorm senn ilacn ismi ne birde bende pko var 3 yıllık evlym bebek olmadı ama bu kutu bitktn sonra aşılama yaptrcm daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum
    - - - Updated - - -

canm cvp verrsen sevnrm ve yaş kaç

4. esgiii

esgiii Hamiş Melek

yumurta büyütme iğnelerinden sonra bir tane kist oluşmuş doktorum o yüzden verdi.bende bu ay kullanıcam kistin gitmesi için sonraki ay aşılama yapılcak.koruma etkisini diğer ayda sürdürürse diye tereddüt ettim aşılama şansımı düşürür mü acaba ya?
    - - - Updated - - -

27 yaşındayım canım ben

5. özge**

özge** Hamiş Melek

bende bunu merak edyorm ama doğum kontrol hapı benm adetimi düzenledi adetlerm cok geckyodu kaç yıllık evlisiniz bence aşılamadan sonra olmazsa hemen tüp bebege geçin ben 21 yaşındaym bende 2 kere çatlatma iğnesi vurundum aşılama deniycez hayırlısı

esgiii bunu beğendi.
  6. esgiii

esgiii Hamiş Melek

inşallah gerek kalmadan hamile kalırım 2 yıllık evliyim bende iki kez çatlatma iğnesi denedim olmadı bakalım hayırlısı artık teşekkürler cevabın için.

7. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Ezgicim ben uzun zaman doğum kontrol hapı yasmini kullandım ama ilk başladığımın 2 nci ayında kendi isteğimle bıraktım hamile kaldım yeni kullananlarda etki yapmıyoo canım hatta adet düzenliyooo uzun süreli kullanmadığın için endişelenme etki yapmaz sana ayrıca hapla hamile kalanlar var canım endişelenme

esgiii bunu beğendi.
  8. esgiii

esgiii Hamiş Melek

ay canım keşke hap içerken kendiliğinden hamile kalsam umarım etkilemez çünkü doktor aşılama yapıcak aşılamada etkisini gösterirse diye telaşım :)

9. lomeroglu

lomeroglu Yeni Üye

MErhaba kızlar. Doğum kontrol hapları sadece kullanıldığı ay için etkilidir. Bıraktığınızda hiçbir kaybınız olmaz. Endişelenmeyin.

esgiii bunu beğendi.
  10. esgiii

esgiii Hamiş Melek

teşekkür ederim cevabınız için.

11. lomeroglu

lomeroglu Yeni Üye

Rica ederim esgiii. Hiç önemli değil :)

12. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye

slm kızlar bende 3 aylık evliyim. 5 ay yasmin kullandım. sonra hamilelik için bıraktım ama adet zamanı bırakmam gerekiyomuş. adetimden 10 gün sonra tekrar adet oldum. sonra kasık ağrım vardı doktora gittim yumurtalığında kist var dedi ama önemsemedi. hap vermiyorum çünkü anne olmak istiyosun dedi. son adetimden 25 gün sonra tekrar adet oldum yani bugün ve çok üzgünüm. sizce bu kötü mü. gecikti adet günüm diye heyecanlanmıştık. fikri olan bana yazabilir mi acil? :cry:

AYŞEDEN ve esgiii bunu beğendi.
  13. esgiii

esgiii Hamiş Melek

canım doğum kontrol hapını bildiğim kadarıyla adet olduğun zaman değil paketin içindeki 21 günlük periyod bitince bırakılır.sonrasında birkaç gün içinde adet olunur zaten.aslında doğum kontrol hapını kistin giderilmesi içinde veriyolar.demekki kistin önemsiz birşeyki doktorun hamile kalmana engel görmedi.adet düzensizliklerinde ilacın etkisinden birkaç aya düzene oturur endişelenme.adetin ilk gününü baz alarak saymaya başla ve 10 ve 19. günler arası eşinle gün aşırı ilişkide bulun hadi bakalım inşallah bekletmeden gelir bebişin bizide haberdar et sevgiler.

ESİNKADİR bunu beğendi.
  14. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye

teşekkür ederim canım umarım evet sizi bebişle haberdar ederim. insan etkileniyo. ayın 20 sinde de zaten doktor tekrar gel dedi. bakalım ne diycek.

doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. doğum yaptıktan ne zaman sonra tekrar hamile kalabilirim? doğum sonrası doğum kontrol

doğumdan sonra hamile kalınır mı doğumdan ne kadar sonra hamile kalınır ne zaman kalabilirim zaman doğum yaptıktan Doğum sonrasında üreme organlarının eski fonksiyonlarını kazanmasıyla birlikte yeni anne yeniden hamile kalabilir. Bebeklerini ek gıda vermeden yalnız anne sütüyle besleyen ve aynı zamanda hiç adet görmeyen...
  2. Ne zaman hamile kalınır

ne zaman hamile kalınır hesaplama ne zaman hamile kalınır, hesapla, kalınabilir hamilelik için en uygun zaman nedir, hesaplama, ne zaman gebe kalınır hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bebek sahibi olmak isteyen Melek'lerimize ve anyı isteğe sahip olan misafirlerimize, hamile kalmak için uygun günler hakkında bilgiler sunuyoruz bu makalemizde. Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma...
  3. dogum kontrol hapini biraktiktan sonra ne zaman hamile kaldiniz

merhaba melekler 4.5 sene hap kullandim hapi birakali 6 ay oldu ama hala bisey yok belkide var bu ay bi garipti adet olmadim ama 12 gun cok az leke geldi bi bilen varmi
  4. Doğum kontrol hapını yutmayı unuttum ne yapmalıyım?

bu konu;doğum konrol yöntemleri,doğum kontrol hapı hakkında bilgiler vermektedir Doğum kontrol yöntemlerinden biride ,doğum kontrol haplarıdır.Gebelikten korunmak için doğum kontrol haplarının her gün düzenli bir şekilde alınması gerekir.Düzensiz alınan doğum kontrol hapları ara kanamalara ,gebeliğe yol aça bilir.Peki her gün düzenli bir biçimde aldığınız doğum kontrol hapını almayı bir gün...
  5. Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalabilirim ne zaman hamile kalınır hakkında sorum var Herkes hiç çekmek için sitelerine çok çok değişik şeyler malesef yazmamışlar herkes aynı şeyi yazıyor. Ne demişler, ekmekçinin hakkını ekmekçiye ver bir ekmek parasıda fazla ver diye. .. Ben uzun zamandır sitenizi hamile kalmak için takip eden bir anne adayıyım 33 yaşındayım ve hiç çocuğum yok doktorada gitmedim hoş daha...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. doğum kontrol hapının etkisi ne zaman biter

,
  2. diane 35 biraktiktan sonra

,
  3. diane 35 kullandıktan sonra hamile kalınır mı

,
  4. doğum kontrol hapını bırakınca ne zaman hamile kalınır,
  5. dogum kontrol hapi etkisini ne zaman kaybeder,
  6. doğum kontrol hapı bıraktıktan ne kadar sonra hamile kalınır,
  7. diane35 birakildiktan sonra hemen gebe kalinirmi,