doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!!

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

1. arkadaşlar yumurta büyütme iğnelerinden sonra kist oluştuğu için doktorum doğum kontrol hapı verdi.bir ay kullanıp adet olunca gidicem ve sanırım aşılama yapıcaz.ancak ilacı bırakınca korumaya devam edermi tereddütte kaldım çünkü aşılama yapacağı için başarı oranımızı düşürürmü?
    Kadınlar Melektir
  2. canım bende kullanyorm benimki diane 35 ben pko için kullanıyorum aşılama yaptrcğm bu kutu bitsin bırakacm sen neiçin kullanyosn
    1 kişi bunu beğendi.
  3. bende diane 35 kullanyorm senn ilacn ismi ne birde bende pko var 3 yıllık evlym Bebek olmadı ama bu kutu bitktn sonra aşılama yaptrcm daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum

- - - Updated - - -

canm cvp verrsen sevnrm ve yaş kaç
  4. yumurta büyütme iğnelerinden sonra bir tane kist oluşmuş doktorum o yüzden verdi.bende bu ay kullanıcam kistin gitmesi için sonraki ay aşılama yapılcak.koruma etkisini diğer ayda sürdürürse diye tereddüt ettim aşılama şansımı düşürür mü acaba ya?

- - - Updated - - -

27 yaşındayım canım ben
  5. bende bunu merak edyorm ama doğum kontrol hapı benm adetimi düzenledi adetlerm cok geckyodu kaç yıllık evlisiniz bence aşılamadan sonra olmazsa hemen tüp bebege geçin ben 21 yaşındaym bende 2 kere çatlatma iğnesi vurundum aşılama deniycez hayırlısı
    1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. dogum kontrol hapi birakinca ne zaman hamile kalinir

,
  2. doğum kontrol hapını bırakınca ne zaman hamile kalınır

,
  3. dogum kontrol hapi etkisini ne zaman kaybeder

,
  4. doğum kontrol hapını bırakınca hemen hamile kalınırmı,
  5. doğum kontrol hapını bırakınca,
  6. aylık iğneyi bırakınca ne zaman hamile kalınır,