gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Doğum sonrası yağlar nasıl eritilir?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

doğumdan sonra göbek nasıl eritilir doğum sonrası göbek nasıl eritilir doğumdan kalan dogumdan sonra gobek nasil dogumdan Doğum yapan her kadının mutlaka kilo sorunu vardır sonuçta hamilelik boyunca mutlaka kilo alınıyor ve bazen normal önerilen kilonun üstünde kilo alan bile var
    Mesela ben:D

2 hamilelik geçirdim ve toplam 50 kilo almıştım:D

Sonuuç çok şükür verdim kilolarımı birazda sanırım bünye meselesi ama ne olursa olsun doğumun bir şekilde kalıntıları her kadında farklı şekillerde kalıyor

Şimdi size vereceğim bilgiler doğum sonrası yağlarınızı eritmeniz için

Eminim birçok kadının ortak sorunudur bu yağlar

Buyrun hanımlar doğum sonrası yağlar nasıl eritilir
    Doğum sonrası karın yağlarını eritmek için
    -4 tane lahana yaprağı
    -20-25 tane maydanoz
    -limon
    Hazırlanışı:
    Yarım litre suya 4 tane yeşil lahananın dış yapraklarından atarak 3 dakika kaynatın daha sonra 20-25 tane maydanoz dalını içersine atın 2dakika daha kaynatın ve ılımaya bırakın ılık olarak içerseniz daha etkili olacaktır.Sabah öğlen olmak üzere günde 2 kere için 15 gün boyunca taze olarak hazırlayıp için içmeden önce 1bardağa yarım limon sıkın

Doğum sonrası yağlar nasıl eritilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum sonrası nasıl beslenmek gerek

Doğum sonrası nasıl beslenmek gerek

Hamilelik kadar doğum sonrası beslenmede çok önemli çünkü sadece kendiniz için değil yeni meleğiniz için dengeli ve sağlıklı beslenmeniz gerekli :) Doğum sonrasında annenin aklına gelen en önemli sorulardan biri, fazla kilolardan nasıl kurtulacağıdır. “Lohusalık döneminde kilolarınızı dert edinmeyin” diyen Diyetisyen Ayşe Korkmaz, emziren annelerin hem kendilerinin hem de bebeklerinin...
  2. Doğum Sonrası Nasıl Forma Girebilirim?

Doğum Sonrası Nasıl Forma Girebilirim?

Bebek sahibi olmak çok güzel ama bir de şu kilolar olmasa. Hamilelik döneminde kilo alma ve karın bölgesinde şişkinlik kaçınılmazdır. Hamilelikten sonra ise tüm kadınların isteği bir an önce eski haline dönmektir. Bu yazımızda hamilelik sonrası kilo verme ve kısa sürde forma girmek için uygulayacağınız basit egzersizlerden bahsedeceğiz. Doğum sonrası kilolarınızı verememiş olmanız doğal...
  3. hamlelik sonrası oluşan yağlar nasıl giderilmeli?

hamlelik sonrası oluşan yağlar nasıl giderilmeli?

İdeal beslenme yağ aldırma selam kızlar doğum sonrası malesef kilo verme savaşı başlar özellikle bacaklarda ve karın bölgesindeki yağlardan şikayet edilir bence zamana yaymak ve dengeli beslenmek gerekir peki uzmanlar ne diyorGenetik (bünyesel) etkilerden dolayı özellikle kadınlarda asimetrik yağlanma olabilir. Karın bölgesi nispeten ince bir kadında kalça, basen ve bacaklarda aşırı...
  4. Doğumdan Sonra Göbek Nasıl Eritilir?

Doğumdan Sonra Göbek Nasıl Eritilir?

doğum sonrası göbek eritme, doğum göbeği nasıl eritilir, doğum sonrası göbek Sevgili melekler, doğum sonrası bayanların kabusu olan fazla kilolar genelde göbek çevresinde birikir. Sizi fazlasıyla rahatsız eden göbek yağlarını eritmek için bir an önce harekete geçmek istersiniz ama size tavsiyemiz önceliği bebeğinizi emzirmekten yana kullanmanız. Ne zamanki bebeğiniz sütten kesilir, işte o...
  5. Doğum sonrası hamilelikten nasıl korunuruz?

Doğum sonrası hamilelikten nasıl korunuruz?

doğumdan sonra gebelikten korunma,doğum sonrası gebelikten nasıl korunulur,doğum sonrası hamilelikten korunma yöntemleri,doğum yaptım gebelikten nasıl korunurum,doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında bilgiler Lohusalık Dönemi ndeki kadınların vücutlarının yeniden eski konumlarını kazanabilmesi ve çok kısa bir dönemde istenmeden yeni bir gebeliğin oluşmaması için gebelikten...

Sayfayı Paylaş