gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Doğum yaklaştıkça heyecanlarımız

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Spinal Duygu yoğunluğu
    Kızlar dogum yaklaştıkça ne gibi duygulara kapılıyorsunuz
    Doğumdan korkan ben zaman yaklaştıkça korkumun gittiğini farkettim ve ameliyata sıfır korku ile gittim
    Hemde doğumu spinal anestezi ile yaptıgım halde hıc heyecan korku yoktu doktor bile şaşırmıştı :)

Doğum yaklaştıkça heyecanlarımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dokuz

Dokuz

Dokuz sayısı başarının cesaret, atılganlık ve çalışma sayesinde geleceğini haber verir.
  2. güneşe yaklaştıkça hava niçin soğuyor?

güneşe yaklaştıkça hava niçin soğuyor?

Dünyamızdaki ısının kaynağı güneş olduğuna göre ve bir dağın tepesi güneşe daha yakın iken orada hava niçin daha soğuk oluyor? Öncelikle şunu söyleyelim ki, güneş ile dünya arasındaki mesafeyi düşünürsek, bir dağın tepesine çıkmakla bu mesafedeki azalış çok önemsiz kalır. Güneş dünyamızdan 149,5 milyon kilometre uzakta iken dünyamızdaki en yüksek dağın yüksekliği 9 kilometreyi bile bulmaz....
  3. heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi

heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi

eşimi paylaşmak eşimi paylaşmak istiyorum kocam beni istiyor karımı istiyorum karımı dün akşam bir siteden masterdan reiki uyumlama yani uzaktan enerji akışı yapılacaktı.bende katıldım kendi adımı ve eşimin adını yazdım.eşim başka şehirde bu arada onun haberi yok bundan gözlerinizi kapatıp konsantre olmaya çalışın dedi ben de öyle yaptım ama 25 dk falan o süre içinde eşimi kendimi ve daha...
  4. Evliliğiniz Heyecanını Kaybetmesin

Evliliğiniz Heyecanını Kaybetmesin

Evlilikler bir süre sonra ilk günkü heyecanını kaybedebiliyor...Uzmanlar, birlikteligin ilk günlerindeki heyecani, tutkuyu kaybetmemek için önerilerde bulunuyor. Günümüzde beraberliklerin kisa sürede tükenmesi, “evlilik kurtarici kilavuz’ kitaplara ilgiyi artiriyor. Uzmanlar evlilikte kritik sürecin 7 yildan 2 yila indigini belirtirken ‘uzun süreli, mutlu evlilik’ için önerilerde...
  5. Güneşe Yaklaştıkça Hava Soğur mu?

Güneşe Yaklaştıkça Hava Soğur mu?

Güneşe Yaklaştıkça Hava Soğur mu, nedeni nedir, ısınır mı, geçmiş tarihi resimleri hakkkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sizi bilmem ama ben hep merak etmişimdir Güneşe yaklaştıça hava durumu ya da atmosfer ne olur diye. Hepte sıcak olur diye düşündüm ben. Artık bilimsel gerçeklerle konuşmak gerekiyor. Bakalım sıcaklık azalıyor mu yoksa artıyor mu Güneş'e yaklaştıkça....

Sayfayı Paylaş