gebe
  1. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

dostinex kullandıktan sonra hamile kalan veya kullanırken hamile kalan var mı.......

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

dostinex ve hamilelik dostinex kullanımı nedir kullananlar kullanırken hamile kalınırmı dostinexs kullandıktan sonra hamile kalan var mı????????????

2. ebraar

ebraar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben dostinex 0,5 mg kullandım ama bana gebe kalmam için değil aşılama sonrası vermişti doktor sana ne için verdi

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

evet ben dostineksten üç tane içtikten sonra hemen hamile kaldım

4. kare

kare Forum Okuru

ya bende bi ay kullandım ama hala hamile kalamadm offf yaaaaaaaa

5. salyangoz

salyangoz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ay başladım sonuçlarınız ne cvp yazın merak ettim

6. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar ben aranıza yeni katıldım.yaw bu dostineks nedir.doktor konturolündemi kullanılıyo,yoksa eczaneden gidip alıp içebiliyomusun.lütfen bilgilerinizi paylaşın

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayır canım öyle kafana göre kullanamazsın.bi kadın doğumcuya git hormon testi yaptır prolaktınıne baksınlar yuksekse zaten veriyorlar doxtinex

8. omrum13

omrum13 Forum Okuru

kızlar merhaba bende yeni katıldım. pazartesi doktora gittim ben de pco vardı doktor muayene etti beni başka aklında bi soru varmı diye sordu ben de göğsümden su akıyo dedim(bu arada yeni evliyim hiç gebe kalmadım) doktor prolaktin testi yaptı 130 çıktı. şimdi merak ediyorum aranızda benim değerim kadar yüksek olup tevaiye cevap veren var mı

9. kadercık56

kadercık56 Forum Okuru

benım ılk 101 dı bu ılacı kullandım duzeldı ve kızım oldu sımdı yıne yukselmıs ve 148 olmus yıne kullanmaya basladım yarın ılk hapım olcak ınsallah beyınde nödül olsturmus benım emarda cıktı

10. nefise##

nefise## Forum Okuru

Mrb peki kullanirken dostinexi korunuyomusunuz

11. daci

daci Forum Okuru

merhaba doktorum bana da dostinex verdi ama prospektuste kullandiktan sonra hamilelik icin bir ay bekleyin yaziyor ama doktor bana korunma dedi sizin bilginiz var mi

12. arzu bayrak

arzu bayrak Forum Okuru

Bende dostinex kullanicisiyim evvela sunu söyleyim ploraktin yuksekligi hayra alamet degil benimde yuksekti goguslerimden su geldi bir dönem nedeninin pesine düşüp emera girince hipopis tumoru oldugu ortaya çıktı şunu da şöyle yim piloraktin hormonum en fazla 35 olmustu daha yuksekse tumor cok büyük demektir olanlar emara mutlaka girsin

13. EbruCagdas

EbruCagdas Forum Okuru

mrb arkadaslar bende yeni katıldım benim ilk prolaktın yuksekliğim 3yıl once hamile kalmadan önce rutın hormon testınde cıktı 54 du ve dostınex kullanarak ilk ay hamile kaldım cok sukur oğlum oldu simdi ikinci bebek icin tekrar prolaktın ölcümünde 30cıktı tekrar dostınexle basladık bakalım ama bana hic bir doktor beyınle alakalı bsey demedi baktırmam gerekirmi

14. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba eşiniz tekrar kontrolden geçsin.Sağlık bu her zaman sabit kalmıyor..

15. Gamze35

Gamze35 Forum Okuru

Merhabalar benim bugun doktorum prolaktin 31 çıktığı için dostuneks başladı kullanıp hamile kalan varmı birde yükselmesinin tek sebebi tümör mu korkutucu geliyor insana böyle deyince

dostinex kullandıktan sonra hamile kalan veya kullanırken hamile kalan var mı....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomenle hamile kalan var mı?

klomenle hamile kalan var mı?

kalan varsa yardımcı olsun
  2. soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır kızlar selam, sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?
  3. tek tüple hamile kalan var mı?

tek tüple hamile kalan var mı?

tek yumurta tek tüp Selam kızlar, malesef bugun yengemın tek tupu alınmak zorunda kalındı tek tüple hamile kalan varmı?
  4. düşükten  sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...
  5. Biosteron kullanırken hamile kalan varmı

Biosteron kullanırken hamile kalan varmı

Selamlar arkadaşlarım Biosteron kullanıyorum ve bebeğimin olmasını gerçekten çok ama çok istiyorum. Doktorum yazdı ve kullanmaya bugün başladım. Acaba bu biosteron kullanılırken aranızda hamile kalanlar var mı nasıl kullanayım bi tavsiyeniz var mı onun haricinde yapacağım birşeyler var ise yazarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş