Dudaklarıma tekrar değdi...

hayrola ama ya hemen kendini koyup nie böyle şeylere düşüyorsun psikolojik bakımdan rahatlamak istiyorsan başka şeyler denemeye baksan sigara dost değil düşman düşene birde o vuruyor ama tiryaki bunu farketmio yapma handan abla 4 yıl dayanmışsın tekrar yakma kendini.

canım benim maden bıraktın bi kere demek onsuz da yapabiliyorsun, eski bir arkadaşınla karşılaşmışsın gibi düşün şimdi evet arasıra insan eskilerden birileriyle karşılaşır ama sonra da yoluna devam eder yani sigarasız devam et bence, arasıra olan karşılaşmalar hariç:)

bende bırakamıyorum ya bazen 1-2 hafta içmem aklıma bile gelmez bazende günler boyu içerim ama şunu bilin insan üzüldüğünde yada sevindiğinde eğer bu zıkkımı azda çokta içiyorsanız hemen aklınıza geliyor ve içinizden yakayım 1 sigara diyorsunuz ben öyleyim çoğunlukta böyledir eminim handancığım bırakırsın bencede

Sigara,alkol,vs bagimlilik yapan maddeler biraktiktan sonra bile bilinc altinda yer ediyor ve bir donem geliyro vucut bunu istiyor.Ben birakali 5 sene oldu fakat baslasam baslayacak gibiyim.Baslarsamda birakamam.

тαtlım yardım edin bana .. benim içimmi fesat ne ? :S sen dudaklarıma degdı dıınce aklıma bınbır sey geldı yuh bana utandım sımdı kendımden :(
hemde sıgarayı ıstesenbırakırsın kı sen cok guclu bı hatunsun az cok tanıdık hayatım senı...

kendine kızma abla insanlar bazen düşebilirler en önemlisi bir an önce kalkabilmek bende katılıyorum bırak sigarayı.. sigara hiç bişeyin ne dermanı olmuştur ne ilacı dertten başka bişeyy değill sen güçlüsün bırakabilirsin tekrar...kib ablacım..

insan zor zamanlarında kendine arkadas dost dertlesicek yada kafa dağıtıcak birsey arıyo seninde sigaraya sarman cok normal geldi bana etrafımda cok gördüm ya alkole yada sigaraya böyle seylere sarıyo insanlar :S
ama umarım birdaha icmemek üzere temelli bırakırsn handanca :)

Geri