gebe
  1. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28

duphastonla hamile kalanlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sedenim tarafından paylaşıldı.

merhaba ben doktorumu değiştirdim çünkü sürekli yumurtan çatladı diyodu aynı ay içinde ikinci doktora gittimki yumurtam falan çatlamamış ama inanmadım çünkü doktoruma çok güveniyodum sonra aedt olunca anladım ki doktor doğru sölüymuş adetimin beşinci günü yine gittim yeni doktoruma bana duphaston verdi küçük yumurtalarda gitsdin rahim temizlensin diye şimdi buay duphaston kullanıcam sonra adetimin 10. günü ilaçsız yumurta takibi yapacak bakalım sonuç ne olucak duphaston kullanırken hamile kalan varmı aranızda deneyimlerinizi anlatırmısınız tecrübelerimizi paylaşalımkiş benim gibi doktor tarafından kan dırılmayalım....

2. snm hamslk

snm hamslk Forum Okuru

Slm cnm bnde evleneli 7 ay oldu erken ama cocuk dusunduk katardayim suan burda bi doktora gittim bana yumurtalsrn catlamiyor spermi kabul etmiyor dedi ve bana yumurta catlatici igne vurdu kalcadan bana duphastonu verdi ama igneden snra 3 gun iliskiye girin dedi girdik sonucu bekliyorz sende duphaston kullan tavsiye ederm hamile kalan cok oldu

3. serifegonulu

serifegonulu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    CANIM MERHABALAR BEN 2 BEBEYIME DE DUPHASTON SAYESINZDE HAMILE KALDIM INSALLAH SIZDE DE OYLE OLUR

4. cancanim

cancanim Forum Okuru

Merhaba ben duphaston ve dostinex kullandim bu ay adetime 10kala pembemsi lekelenmem oldu ve suan 6gunum gecti acaba ilacmi geciktirdi yoksa hamile olabilirmiyim lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim

duphastonla hamile kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....
  2. Kilolu hamile kalanlar buraya

Kilolu hamile kalanlar buraya

kilolu olmak kilolu hamile kaldım Kilolu hamile kalan arkadaşlar kaç kilo ile hamile kaldınız?
  3. soğan suyuyla hamile kalanlar

soğan suyuyla hamile kalanlar

merhaba hanımlar soğan suyu içip hamile kalanları duydum acaba bu doğrumu aranızda bu yöntemle hamile kalan varmı gerçekten soğan suyu içmekle hamile kalınırmı acaba çok merak ediyorum birde bu yöntemle hamile kalanlara sorum soğan suyunu nasıl içtiniz ub konuda da yardımcı olursanız sevinirim
  4. Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalmak, vajinismuslu olup hamile kalanlar ve vajinismus olup nasıl hamile kalınır hususunda detaylı paylaşım alanı. Vajinismus tedavi kliniklerine başvuran pek çok hastanın geliş nedenleri arasında cinsel sorunu çözmek ve daha sonra da doğal yollarla hamile kalmak bulunur. Bu bölümde vajinismus hastaları için gebe kalma ve gebelik dönemi, vajinismus hastalığı ve...
  5. Bitkilerle hamile kalanlar ??

Bitkilerle hamile kalanlar ??

9 aylık evliyim Dr.gittim hormonlarım temiz çıktı ama hamile kalamiyorum :(

Sayfayı Paylaş