gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeşin Göz Makyajları Burada Meleklerim

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş, ebru gündeş göz makyajı nasıl yapılır, ebru gündeş'in makyajı,

Meleklerim iste size Ebru Gündesin cok güzel Göz makyajlari... Masallah Cok güzel duruyor degilmi?

Ebru Gündeşin Göz Makyajları Burada Meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru gündeşin görselleri ve resimleri süperler en yeniler burada

Ebru gündeşin görselleri ve resimleri süperler en yeniler burada

En güzel ve en yeni anne olan Ebru Gündeşin harika resimleri fotoları burada kızlar sizler için veriyorum umarım hoşunuza gider. Bayılıyorum ya bu kadına çok güzel çok ::D:D
  2. Ebru Gündeş - İki Gözüm İki Bulut

Ebru Gündeş - İki Gözüm İki Bulut

Akşamı getiren sesler susunca Gönül rıhtımına bir gemi yanaşır Döker hüzünleri gider sessizce Gözlerimde geçen yüzün ıslanır Saatler yorulur sabaha doğru Geceler yorulur hasretin yorulmaz Bırakmaz peşimi nereye gitsem Çoğalır düşüncem aklıma sığmaz İki gözüm iki bulut Yalnızlığa yürüyorum Yenik düştüm hasretine Çöllerinde çürüyorum
  3. Haydi, Ebru Gündeş makyajı yapalım

Haydi, Ebru Gündeş makyajı yapalım

ebru gündeşin makyaj malzemeleri ebru gündeş makyaj malzemeleri gündeşin kaşları Bildiğiniz gibi Ebru gündeş makyajsız haliyle fazla beğenilmez.Makyajı ise bütün kadınlara merak olmuştur işte size makyaj yapınca taş bebek olan Ebru gündeşin makyaj sırları.. Ebru Gündeş’in makyajı nasıl yapılıyormuş, gelin öğrenelimEbru Gündeş makyajı nasıl yapılır? Kedi gözleri gibi gözlere sahip olmak...
  4. Ebru Gündeş Makyajı Nasıl Yapılır

Ebru Gündeş Makyajı Nasıl Yapılır

ebru gündeş makyajı nasıl yapılır ebru gündes makyaji nasil yapilir gündeş makyajı nasıl yapılır video göz video izle Ebru Gündeş'in makyajını beğenmeyenimiz yoktur...Özellikle yaptığı göz makyajı hepimizin hoşuna gider...Ebru Gündeş gibi kedi gözlere sahip olmak çok daha kolay. Aşağıdaki ipuçları siyah renkle çarpıcı kedi gözlerine sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Daha sade bir görünüm...
  5. Makyajda Rimel Hileleri Burada Melekler!

Makyajda Rimel Hileleri Burada Melekler!

rimel nasıl sürülür, rimel uygulama, rimel sürerken Sevgili melekler, etkileyici bakışların mimarı, makyaj çantalarının baş tacı, makyajın olmazsa olmazı rimeller doğru uygulandığı takdirde gözlerinizin olduğundan çok daha iri görünmesini, bakışlarınızın daha derin, daha etkileyici olmasını sağlayabilir. Bunun için rimel uygulama hilelerini ve nasıl uygulayabileceğinizi bilmeniz gerekir......

Sayfayı Paylaş