gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, şarkıcı Ebru Yaşar uzun bir aradan sonra yeni albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "Sanat-ı Ebru" adını verdiği yeni albümünde 11 şarkı bulunan Ebru Yaşar bu albümü için en mükemmel çalışmam diyor.

Ebru Yaşar, uzun bir aradan sonra "SANAT-I EBRU" adını taşıyan albümü ile müzikseverlerle olan hasretini bitiriyor. "SANAT-I EBRU" isimli albümün Prodüktörlüğünü Hakan Akmermer, yapımcılığını ise Çınar Müzik üstlendi. Albümüne müzik yönetmeni ve aranjörü olarak Taner Demiralp imza attı. Albüm kapağını ve posterlerini süsleyen resimler ise D4 Prodüksiyon Zeynel Abidin tarafından çekildi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Sanat Müziği Bölümü mezunu olan Ebru yaşar, bu albümünde sanat müziğinin kilometre taşı sayılan eserlerine senfonik bir alt yapı ve yorumuyla yeniden hayat verdi.

Albümde yer alan eserleri bizzat kendisi seçen ve sıralayan sanatçı "Bu albümle meslek hayatımın en anlamlı ve en değerli çalışmasına imza attım, albümü dinleyenler unutulmaz eserleri farklı bir çalışma ile dinleyecekler. Bu albüm müzik dünyasının pırlanta taşı olacak" diyor.

Uzun bir süredir ebru sanatıyla ilgilenen ve çalışmalar yapan Ebru Yaşar, albümünün adını da buradan yola çıkarak koydu. Çok yakında Halk Eğitim Merkezlerinde ve çeşitli okullarda ebru sanatı üzerine yapılacak çalışmalarda hem konuşmacı hem de eğitimci olarak yer almaya hazırlanıyor. Ebru sanatının bir ders olarak okullarda verilmesi için bir proje çalışması içinde olan Ebru Yaşar "SANAT-I EBRU" için en mükemmel çalışmam diyor.

SAYMADIM KAÇ YIL OLDU
    GÖNLÜMÜN İÇİNDEDİR GÖZDEN IRAK SEVGİLİM
    TEL TEL TARADIM ZÜLFÜNÜ
    BİR KIZIL GONCAYA BENZER DUDAĞIN
    ÖMRÜMCE HEP ADIM ADIM
    DOYMADIM SANA
    ÖMRÜMÜZÜN BAHARI BİRLİKTE GEÇSİN
    VÜCUD İKLİMİMİN SULTANI SENSİN
    KEKLİK DAĞLARDA ŞAĞILAR
    NİÇİN BAKTIN BANA ÖYLE
    NAZENDE SEVGİLİM

Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek " Arada Bir " 2008 Albüm Tanıtımı

Yaşar İpek " Arada Bir " 2008 Albüm Tanıtımı

ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Bi Tanısan 02- Başbaşa 03- Şölen 04- Arada Bir 05- Yaşar Gibiyim 06- Seyyah 07- Ağır Yaralı 08- Amman 09- Arpa Ortağa Geldi 10- Vallahi O Yardır
  2. Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

1 Seviyorum Seni Söz & Müzik: İsmail YK 2 Eğer Söz & Müzik: Ersay Üner 3 Yalan Söz & Müzik: Sinan Akçıl 4 Alkışlıyorum Söz & Müzik: Sinan Akçıl 5 Çok İyi Gördüm Söz & Müzik: Sinan Akçıl 6 Ateşim var Külüm Yok Söz & Müzik: Recep Suat Sayın 7 Kararsızım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 8 İçime Çeke Çeke Söz & Müzik: Sinan Akçıl 9 Ölesim Geldi...
  3. Ebru Yaşarın yeni albümü

Ebru Yaşarın yeni albümü

ebru yaşar yeni albüm 2011 ebru yaşar 2011 albümü ne zaman çıkacak yaşarın son albümü yaklaş ne zaman çıkıyor ebru yaşar, yeni albüm, 2011, 2011 albümü, son albümü için imajınıda değişti güzel şarkıcı arkadaşlarım. Ebru Yaşar yeni albümü için, kendini de yeniledi ve imajını değişmiş Melek'lerim:) Ebru Yaşar, yeni çıkacak albümünün promosyonu için kesenin ağzını açtı. Ebru Yaşar, yeni...
  4. Ebru Yaşar "Delidir" Kürtçe ve Arapça şarkılı yeni albüm

Ebru Yaşar "Delidir" Kürtçe ve Arapça şarkılı yeni albüm

ebru yaşar son albümü ebru yaşar, delidir, yeni albüm, son albümü, 2011, kürtçe, arapça, şarkıları, haberleri burada arkadaşlar Uzun bir aradan sonra sessizliğini "Delidir" adlı albümü ile bozan Ebru Yaşar, yeni albümünde, Kürtçe ve Arapça şarkılarıda seslendirmiş Melek'lerim. Üç yıl aradan sonra “Delidir” albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Ebru Yaşar, çalışmaya ismini...
  5. Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı

Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı

Bu sayfa; Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oyuncu Ebru Cündübeyoğlu bir albümle bu kez müzik piyasasında şansını deniyor. "Sevdiğim Şarkılar" adını verdiği albümünü piyasaya çıkartmaya hazırlanan Ebru Cündübeyoğlu'nun tam 12 parçadan oluşan bu ilk albümü Poll Production etiketiyle müzik...

Sayfayı Paylaş