gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Sırça Köşk

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sırça bir köşk onurum Kırılmaktan yoruldum Ne kolay diyorsun
    Başkasını seviyorum
    Mutluluklar yaşadık
    Acıları paylaştık
    Şimdi artık anladım
    Yalnız sevmek yetmiyor
    İnan çok zor geliyor
    Elveda deyivermek
    Bilirim kolay değil
    Bir anda seni silmek
    Yar
    Hay kör olsaydım
    Görmeseydim seni
    Hay taş olsaydım
    Sevmeseydim seni

Söz-Müzik: Ege

Ege - Sırça Köşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıbrıs Mavi Köşk!!!

Kıbrıs Mavi Köşk!!!

mavi köşk kıbrıs kıbrıs mavi köşk video video resimleri Pazar günü denize gittiğimiz Kıbrıs ta görev yapan Mehmet komutan ın anlattığı kadarıyla mimari ve mühendislik harikasıymış araştırmaya karar verdik Mavi Köşk (Kaçakçının Köşkü) Güzelyurt yakınlarındaki Çamlıbel mevkiinde Makarios'un avukatı, aynı zamanda zamanın en büyük silah kaçakçısının köşkünü de görme fırsatım oldu. Burası...
  2. Mercan veya köşk çiçeği

Mercan veya köşk çiçeği

Rüyada bu çiçegi koklayan kimse uzun müddet saglikli yasar. Rüyada mercan çiçegini koparip vazoya koyanin hastasi varsa sifa bulur, isleri bozuksa düzelir, gurbette kimsesi varsa gelir
  3. Köşk almak istiyorlar

Köşk almak istiyorlar

Ebru Gündeş İLE OSMANTAN ERKIR'IN AĞUSTOS AYINDA NİKAH MASASINA OTURACAĞI VE ÇİFTİN BALTALİMANI'NDA TARİHİ BİR KÖŞK SATIN ALMAK İSTEDİKLERİ KONUŞULUYOR.. Ebru Gündeş ile Osmantan Erkır'ın sekiz aydır süren birlikteliği evlilik yolunda ilerliyor. Ağustos ayında nikah masasına oturacağı konuşulan çift şu sıralar ev bakıyor. Osmantan Erkır'ın Baltalimanı taraflarında tarihi bir köşk satın alacağı...
  4. Pembe Köşk ziyarete açıldı...

Pembe Köşk ziyarete açıldı...

'Pembe Köşk' ziyarete açıldı ''Pembe Köşk'' olarak bilinen İsmet İnönü Evi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ziyarete açıldı. İnönü Vakfı Başkanı ve 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün kızı Özden Toker, Köşk'ün ziyarete açılması nedeniyle gazetecilere yaptığı açıklamada, Köşk'ün yılda iki defa güncel konularla ziyarete açıldığını, bu yıl ise daha çok Atatürk'ün hayatı...
  5. 2011 YAŞ Kararları Köşkte!

2011 YAŞ Kararları Köşkte!

2011, yaş kararları, nelerdir, ne karar çıktı, son dakika, güncel haber, ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 YAŞ Kararlarıyla ilgili son dakika haberlerini veriyoruz melekler :) Yaş kararları 2011 (Yaş Toplantısı) Köşk'te. Yaş kararlarından neler çıkacak? Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı sona erdi. Başbakan Recep "Tayyip Erdoğan" başkanlığında Genelkurmay...

Sayfayı Paylaş