gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Ehl-i Keyf Ehl-i Keyf 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ehl-i Keyf Ehl-i Keyf 2008[/FONT]

SANATÇI ADI: Ehl-i Keyf

ALBÜM ADI: Ehl-i Keyf

ALBÜM YILI: 2008

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

01- Aşkın Bana Bir
    02- Bilmem Ki Sana
    03- Yanakların Çiçektir
    04- Anam
    05- Çözmek Elimde Değil
    06- Gizli Aşk Bu
    07- Bilmiyorum Bana
    08- Ayva Çiçek Açmış
    09- Unutturmaz Seni
    10- Körfezdeki Dalgın Suya
    11- Rüzgar Susmuş

Ehl-i Keyf Ehl-i Keyf 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik Dualar - Ehl-i Beyt Duası

Minik Dualar - Ehl-i Beyt Duası

Ali candan geçti O'nun uğruna Yatağına yattı, çocuktu daha Kızı Fatıma'yı Ali'ye verdi Hasanla Hüseyin onlardan oldu nur gibi doğdu Çocukları sever oyun oynardı Omzuna alır namaz kılardı Torunların okşar öper severdi __________________
  2. Ehl-i Beyt Nedir?

Ehl-i Beyt Nedir?

ehli beyt, nedir, ne demektir, kimlerden oluşur, hadisler, ile ilgili bilgiler burada melekler Ehl-i beyt bir dini terimdir melekler.Peygamberimizin ev ahalisi ve akrabalarını, kısacası ailesini tanımlamak için kullanılır. » Ahzâb Sûresi’nin 33. âyeti: “İnnemâ yüriydullahü liyüzhibe ankümürricse ehlelbeyti ve yütahhireküm tathiyrâ” Meâli: “Ey «Ehl-i Beyt», Allah sizden günahı, her...
  3. Ehl-i Beytten Dualar Burada Melekler

Ehl-i Beytten Dualar Burada Melekler

ehlibeyt, nedir, ne demektir, ettikleri dualar, dualarından örnekler, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce ehl-i beyt nedir konusunu açıklamıştık melekler :) Şimdi de ehl-i beytin ettiği dualara örnek vermek istiyoruz,Allah herkesin dualarını kabul etsin.. KUMEYL DUASI VE TERCÜMESİ Kumeyl duası olarak Ehl-i Beyt kaynaklarında meşhur olan bu dua, Hz. Ali (a.s)’ın...
  4. Ehl-i Sünnet Olabilmenin Şartları Nelerdir?

Ehl-i Sünnet Olabilmenin Şartları Nelerdir?

Hayırlı günler diliyorum öncelikle ve sonrasında da aradığım bilgiler için soruyorum, Ehl-i Sünnet Olabilmenin Şartları Nelerdir? Ve ayrıca Ehl-i Sünnet hakkında detaylı bilgiler istiyorum. Şimdiden tşkler arkadaşlar.
  5. Ehl-i sünnet mezhepleri

Ehl-i sünnet mezhepleri

Ehl-i Sünnet Olabilmenin Şartları Nelerdir? Ehli Sünnet Ehli sünnet mezhebi Hz. Muhammed (S.A.V) Efendimizin hal ve hareketlerini kendine örnek alan ve Onun sünnetlerini yerine getiren Ehl_i Sünnet mezhepleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. ) Kur’ân-ı kerimin kelâm-ı ilâhi olduğuna inanmak. 2) Kendi îmânından şüphe etmemek. 3) Eshâb-ı kirâmın...

Sayfayı Paylaş