gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Eyüp Duman Ararım 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

SANATÇI ADI: Eyüp Duman ALBÜM ADI: Ararım

ALBÜM YILI: 2009

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

01- Heykelini Dikeceğim
    02- Bizim Aşkımız
    03- Ararım
    04- Yasaksın Bana
    05- Eyvallah
    06- Beni Düşünme
    07- Altın Madalya
    08- Ne Bilirsin
    09- Saf Gönlüm
    10- Gitme Leyli

Eyüp Duman Ararım 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Duman Duman

Göksel - Duman Duman

Usul usul geçeyim kalbinden Yudum yudum içeyim zehrinden Demlensin aşk beklesin daha erken Cayır cayır yandım kor alevinden Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman duman süzül ruhumdan Duman duman süzül ruhumdan Diyar diyar gezelim seninle Küçük bir iz bırakalım bu alemde Yıldızlara uzanıp gökyüzünde Kanatlanıp uçalım elele Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman...
  2. Duman - Halimiz Duman

Duman - Halimiz Duman

Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan... Giderek kanımız zehir dolmuş, Yoldan çıkan kurda yem olmuş, Dost dediğin kalbini soymuş, Halimiz duman amaaan Halimiz duman amaaan Nerde yaşarsan yaşa babaam, Sevgi,aşk heeepsi yalaaan, Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan......
  3. Bora Duran-Duman duman

Bora Duran-Duman duman

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor Bulunmuyor anlam Durdu dünya Durdu zaman Ne mümkün nefes almak Ne seyretmek şehri İstanbul duman duman Gel diyorsun nasıl geleyim Sev diyorsun nasıl seveyim Gel diyorsun nasıl geleyim Nasıl dayanırsan dayan yüreğim Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan Dayan dayan İstanbul duman duman Dayan sevgilim dayan bitecek bu...
  4. Hz Eyüp Özellikleri

Hz Eyüp Özellikleri

Hz Eyüp Özellikleri Merhaba arkadaşlar Hz Eyüp Özellikleri hakkında bilgi arıyorum ben umarım yardım edersiniz bana
  5. haz. eyüpün kısa kıssası

haz. eyüpün kısa kıssası

haz. eyüpün kısa kıssası nedir?

Sayfayı Paylaş