gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Adını Feriha Koydum bitecek final yapacak demişlerdi ama bitmiyormuş ve Hazal Kaya da diziden ayrılacakmış. Peki Feriha diziden ayrılırsa Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak gerçi tadı da kalmaz bence Feriha gidiyorsa bitsin dizi:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emir'e Yeni Feriha Aranıyor

Çağatay Ulusoy'a Yeni Feriha Aranıyor

Hazal Kaya'nın diziden ayrılacağı, dizinin final yapacağı söyleniyordu ama...Show TV'nin de ısrarıyla dizinin devam edeceği ortaya çıktı... Adını Feriha Koydum gelecek sezondan itibaren Vahide Gördüm'süz ve Hazal Kaya'sız ve Ceyda Ateş'siz devam edecek..

Çağatay Ulusoy'un popülaritesi dizinin devam etmesinde etken oldu. Şimdi Çağatay Ulusoy'a yeni bir Feriha aranıyor.Dizinin Hazal Kaya'sız da aynı reytinlere ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu oldu bende çok merak ediyorum acaba Emirin yeni ferihası kim olacak..

3. olmazolmaz

olmazolmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    izleyici kitlesi muhtemelen düşer..

Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Kızlar severek izlediğim Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim diye çok merak ediyorum magazinden okuduğum kadarıyla dizinin yönetmeniyle aşk yaşıyormuş :S
  2. Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz

Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz

Kızlar Seksenler Dizisini beğeniyle severek izliyordum sezon tatiline girdi zaten şu sezon tatillerini hiç sevmiyorum ama sadece dizilerde sevmiyorum:D Acaba Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak diye de merak ediyorum:)
  3. Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Selam kızlar sizden bilginiz daha doğrusu haberiniz varsa Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler diye bilgi rica ediyorum çok merak ediyorum Seksenler Dizisi Yeni Karakterleri :)
  4. Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Ben Serdarın koyu bir hayranıyım ve uzun zamandır adı kimseyle ciddi anlamda yazılmıyordu acaba yeni sevgilisi yok mu derken duydum ki sevgili yapmış kendine:) Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim bilen varsa yazsın.
  5. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...

Sayfayı Paylaş