Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum
Bildiğiniz gibi Feriha bu yıl son bulacaktı ama senaristleri mi yapımcılarımı artık kimse bu kararından döndü ama Fariha da başka diziyle anlaştı peki bu yıl Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum siz biliyor musunuz kim gelecek yerine

Yeni Feriha Kim olacak?

Adnı Feriha Koydum dizisinde Feriha'yı kim oynayacak?

Adını Feriha Koydum dizisi yaşanan kargaşaların ardından olaylı bir şekilde sezon finali yaptı. Önce Hazal Kaya ve Armağan Çağlayan tarafından dizinin 65. bölümde final yapacağı açıklanmış ardındanda yapımcı Fatih Aksoy tarafından bu haberler yalanlanmış ve Hazal Kaya'nın 65. bölümün sonunda biten sözleşmesini yenilemek istemediği duyurulmuştu.

Bu yaşanan olayların ardından 65. bölümde herşeyin başladığı yerde bir nikah merasimi düzenlenmiş imzalar atılıp ilk dans yapılırkende iki el silah sesi duyulmuştu. Feriha vuruldu öldü mü kaldı mı bilen yok henüz ama kulislerde yeni sezonda yeni bir Feriha ismi dolaşmaya başladı bile.

Med Yapım şimdiden adayları belirlediği ve adaylar arasında en güçlü ismin Miss Turkey güzellik yarışmasında dereceye giremeyen Merve Sarı olduğu idda ediliyor.

Geri