gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Feriha bu yıl son bulacaktı ama senaristleri mi yapımcılarımı artık kimse bu kararından döndü ama Fariha da başka diziyle anlaştı peki bu yıl Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum siz biliyor musunuz kim gelecek yerine

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Feriha Kim olacak?

Adnı Feriha Koydum dizisinde Feriha'yı kim oynayacak?

Adını Feriha Koydum dizisi yaşanan kargaşaların ardından olaylı bir şekilde sezon finali yaptı. Önce Hazal Kaya ve Armağan Çağlayan tarafından dizinin 65. bölümde final yapacağı açıklanmış ardındanda yapımcı Fatih Aksoy tarafından bu haberler yalanlanmış ve Hazal Kaya'nın 65. bölümün sonunda biten sözleşmesini yenilemek istemediği duyurulmuştu.

Bu yaşanan olayların ardından 65. bölümde herşeyin başladığı yerde bir nikah merasimi düzenlenmiş imzalar atılıp ilk dans yapılırkende iki el silah sesi duyulmuştu. Feriha vuruldu öldü mü kaldı mı bilen yok henüz ama kulislerde yeni sezonda yeni bir Feriha ismi dolaşmaya başladı bile.

Med Yapım şimdiden adayları belirlediği ve adaylar arasında en güçlü ismin Miss Turkey güzellik yarışmasında dereceye giremeyen Merve Sarı olduğu idda ediliyor.

Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alevi Ünlüler kimler merak ediyor musunuz ?

Alevi Ünlüler kimler merak ediyor musunuz ?

alevi ünlüler listesi alevi ünlüler resimleri sanatcilar listesi alevi ünlüler, alevi ünlüler listesi, alevi ünlüler kim ? Lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz ? teşekkür ediyorum.
  2. Kısa Boylu Ünlüler kimler merak ediyorum

Kısa Boylu Ünlüler kimler merak ediyorum

Kısa Boylu Ünlüler kimler diye bir merak uyandı içimde az önce acaba boyu kısa olan ünlüleri biliyor musunuz diye size bir yazayım sorayım dedim :)
  3. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...
  4. Didem Uzel Kiminle Evlendi merak ediyor musunuz?

Didem Uzel Kiminle Evlendi merak ediyor musunuz?

Didem Uzel Amerika'da Evlendi Didem Uzel Evlendi Merhaba Sevgili Melek'ler ve Didem Uzel hayranı olan tüm arkadaşlar, bu yazımızda ünlü manken ve oyuncu Didem Uzel kiminle evlendi öğreniyor ve Didem Uzel düğün fotoğrafı da aktarıyoruz. İşte size Didem Uzel gelinlik fotosu Melek'lerim. Yaklaşık 3 yıl önce New York'a yerleşen model Didem Uzel, uzun süredir birlikte olduğu işadamı Selim...
  5. 2013 Yılında Altın Fiyatları Nasıl Olacak Merak Ediyorsanız Buyrun !

2013 Yılında Altın Fiyatları Nasıl Olacak Merak Ediyorsanız Buyrun !

Altın Fiyatları Nasıl Olacak 2013 Yılı 2013 Yılı Altın Fiyatları Ne Olur Sevgili melekler, 2012 yılının sonuna doğru yavaş yavaş yaklaşırken bazı ünlü finans kurumları ve finans grupları 2013 yılı altın fiyatları konusunda tahminler ileri sürmeye başladılar. 2013 Yılı Altın Fiyatları Ne Olur diye merak edenlerdenseniz makalemizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz..... Yıl sonu...

Sayfayı Paylaş