gebe
  1. ynur

ynur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

emziren anne diyet yapabilir mi?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ynur tarafından paylaşıldı.

emziren anne diyet yapabilir mi

2. miskamsgims

miskamsgims Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Doktor eşliğinde yapabilir diye düşünüyorum.

emziren anne diyet yapabilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emziren anne diyeti

Emziren anne diyeti

Kızlar emziren annelerin uygulayabileceği güzel bir diyet var mı ? Tabiki bebeğim var emziriyorum daha 1,5 aylık ve onada etki etmek istemiyorum açıkçası. Yani ne şiş yanacak nede kebap :) Hem bebeğimi emzirirken sütten kesilmeyeceğim bebeğime yetecek hemde ben kilo vereceğim. Ne diyorsunuz kullandığınız bişi var mı kızlar yada tavsiye bir menü ?
  2. Emziren Anneler Antibiyotik Kullanabilir Mi?

Emziren Anneler Antibiyotik Kullanabilir Mi?

antibiyotik anne sütüne geçermi,emzirme döneminde antibiyotik kullanımı,emzirirken antibiyotik kullanılırmı,emzirme döneminde ilaç kullanımı hakkında bilgiler Emziren annelerin, kendilerini ve özellikle bebeklerini koruyabilmeleri için mutlak suret ile daha dikkatli hareket etmesi gerekmektedir. Bu konuda annelerin dikkatli olması gereken pek çok husus bulunmaktadır. Ancak özelikle emziren...
  3. Emziren Anneler Aci Yiyebilir Mi?

Emziren Anneler Aci Yiyebilir Mi?

emziren anneler acı yiyebilir mi, bebek emziren kadın biber yiyebilir mi, acı biber yersem sütüme geçer mi,acı yersem sütüm acı olurmu,acı yersem sütüm bebeğime zarar verirmiiemzirme döneminde acı yeme hakkında bilgiler Emziren annelerin günlük kalori alım miktarı, normal süreçten iki kattan daha fazla olması sebebiyle, belirli besin gruplarını sıklıkla tüketmeleri gerektiği bir süreç...
  4. Emziren Anneler Theraflu Forte İçebilir mi?

Emziren Anneler Theraflu Forte İçebilir mi?

gebelikte theraflu forte içilirmi,hamilelikte theraflu forte içilirmi,hamilelikte theraflu forte içmek sakıncalımıdır,theraflu forte ne için kullanılır,theraflu forte ve gebelik hakkında bilgiler Bayanlar için en özel dönemlerden biri olan hamilelikte dikkat etmeleri gereken birçok önemli nokta vardır. Hem kendi, hem bebeklerinin sağlığı için. Bu dikkat etmeleri gereken noktalar hamilelik...
  5. emziren anneler için diyet arıyorum

emziren anneler için diyet arıyorum

selam hanımlar yaklaşık bir yaşında oğlum var halen emziriyorum ama doğum sonrası kilolarımı bir türlü veremedim hatta aksine daha çok aldım:( Bebeğimi emzirirken anne sütüne zarar vermeyen diyet öneriniz varmı acaba benim için önemli olan öncelikle bebeğimin anne sütü hem onu emzirip hemde kilo vermek istiyorum şimdiden çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş