gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En çok okunan yabancı romanlar hangileri acaba ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En çok okunan yabancı romanlar acaba hangileri ? Benim tahminim klasikler :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Dünyanın ençok okunan romanları şunlardır:

Karamazov Kardeşler – DOSTOYEVSKİ
    Suç ve Ceza – DOSTOYEVSKİ
    Kumarbaz – DOSTOYEVSKİ
    Savaş ve Barş – TOLSTOY
    Anna Karanina – TOLSTOY
    Sefiller – HUGO
    Notre Dame’nin Kamburu -HUGO
    Çanlar Kimin için Çalıyor – HEMİNGWAY
    Don Kişot – CERVANTES
    Moby Dick – MELVİLLE
    Ölü Canlar – GOGOL
    Babalar ve Oğullar – TURGENYEV

En çok okunan yabancı romanlar hangileri acaba ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nisan Ayının En Çok Okunan Kitapları

Nisan Ayının En Çok Okunan Kitapları

en çok okunan çocuk kitapları nisan ayında en çok okunan kitaplar kitap serileri seriler Geride bıraktığımız nisan ayında polemiklerin efendisi Soner Yalçın'ın “Siz Kimi Kandırıyorsunuz” isimli kitabı listelerin en başında yerini aldı. Edebiyat dünyamızın saygın isimlerinden Murathan Mungan 16 hikayeden oluşan yeni kitabı “Kadından Kentler” ile çok okunanlar listelerinde ikinci sırada...
  2. mayıs ayının en çok okunan kitapları

mayıs ayının en çok okunan kitapları

en çok okunan romanlar cok okunan romanlar en çok roman okunması gereken cok dini kitaplar Geçtiğimiz ay NE OKUDUK Geçtiğimiz ay Türkiye hangi kitapları okudu? Sizin için Mayıs ayında kitapçılar, dağıtım firmaları ve internet’ten en çok satılan kitaplar listesini hazırladık.Geride bıraktığımız Mayıs ayında Yaşar Nuri Öztürk’ün “Allah İle Aldatmak” kitabı en çok satanlar listesinde ilk...
  3. Çok Okunan Kitaplar

Çok Okunan Kitaplar

çok okunan kitaplar hamilelikte okunacak kitaplar en çok okunan 2010 2010 da en Merhaba Melekler.... Son zamanlarda en çok okunan ve benimde okuduğum Elif Şafak' ın Aşk adlı kitabından bahsetmek istiyorum.Gerçekten güzel bir kitap.Mevlana ve Tebrizli Şems den bahsediliyor.Kitap çok akıcı...Bir sonraki sayfasını merakla okuyorsunuz.Ayrıca 3 çocuk annesi ve roman editörü olan bir kadının gerçek...
  4. En çok kazanan ve okunan yazarlar

En çok kazanan ve okunan yazarlar

Sevgili meleklerim, türkiyenin en çok kazanan, okunan tercih edilen yazarları listesi belli olmuş. Haberin detayı şöyle devam etmekte. FORBES’un bu yıl dördüncüsünü yayınladığı “En Çok Kazanan Yazarlar” listesine Ergenekon davası ve davanın yarattığı kutuplaşmanın izleri damga vurdu. Listenin zirvesinde geçen yılın en çok tartışılan kitabı “Haliç’te Yaşayan Simonlar”ı yazan eski polis şefi...
  5. Acaba En Çok İzlenen Filmler hangileri

Acaba En Çok İzlenen Filmler hangileri

Bir film arşivi yapacağım kendime ve bunun için sizlerden bir kaç öneri ve yardım bekliyorum sizden En Çok İzlenen Filmler hangileri isimlerini yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş