gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel kısa ufak sözler ufak mesajlar burada

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ufak Sözler ve Mesajlar
    En Güzel Kısa Ufak Mesajlar

Az önce sizlere http://www.meleklermekani.com/guzel...01-almanlarin-unlu-atasozleri.html#post853506 paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise yine bir misafirimizin ricası üzerine sizlerle en güzel kısa sözler paylaşımında bulunuyor ve bizden anlamlı ufak mesajlar isteyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz Melek'ler.

Sen Bomboş odamın içindeki Melodisin seninle mutlu oluyorum seni dinleyince gülüyorum.

Tut beni çek kendine hayata inat olsun gülelim umutlarımızın yarınlarına birlikte gidelim.

Hayatımdaki tek doğrusun hayatımda asla yanlış olmadın olmayacaksın.

Ben Seni Ufak Dugularımla Sevdik Minik ümitlerimle Sana Kalbimi verdim Şimdi Dev Gibi Bir Aşk besliyorum Sana Karşı.

ufacık ümitlerimin en büyük yarınlarısın.

Minik kalbimin ufacık prensesisin.

ufak dünyamın büyük aşkısın.

Ufaklık aşkımsın şimdi hayatımın anlamısın.

Ufacık bir çocukken nasıl sevdiysem seni şimdide öyle seviyorum affet beni.

Ufak ellerini özledim minik kalbinin aşk çığlıklarını özledim ben sadece seni özledim.

Ben bir Nokta Olsamda Sözlerim Daima Sana Olucak Bunu Bil..

Hayatın içinde ufacık bir anlam kazanmaya çalışıyorum, sende benimle hayata anlam olmak istermisin?

Anlamsız Hayatımın tek Anlamlı Yönüsün.

Ben Seninle Ağlamak için değil gülmek için hayatı sevdim.

Nekadar Ağlatırsan Okadar Ağlarsın günün birinde unutma bunları!

Ben hayatı Kendime Değil Sana Güvenerek yazdım şimdi seni bekliyorum gülüm.

En güzel kısa ufak sözler ufak mesajlar burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevmekle ilgili en güzel kısa sözler burada kızlar

Sevmekle ilgili en güzel kısa sözler burada kızlar

SEVMEK inanmaktır. Sevmek yaşamaktır. Sevdiğini kendisi gibi , kendisinden de çok duyumsamaktır. Sevmek sevdiği olmaktır. Sevmekte ikilikler kalkar, bir olmalara gidilir. İki ten, iki kalp, iki gönül yoktur sevgide. Tek bir kalp olunur, tek bir yürek olunur. Sevmek paylaşmaktır. Sevdiğiyle sevdiğini paylaşmaktır. Sevdiğiyle kalbini bölüşmektir. Ki tek kalp olunsun…. Sevgide son yoktur....
  2. En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

Kıl Sözler En Güzel Kıl Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler sizlere daha önce en güzel gıcık sözler paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise bir misafirimizin kıl olması üzerine, birini kıl etmek istemesinden ötürü, bizden kıl mesajlar istemesiyle (bu konu yorumuda kıl oldu dimi :D:D:D:D) sizlere en güzel kıl sözler sunuyor ve yeni kıl mesajlar isteyen herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz....
  3. En Güzel Sihirli Sözler Sihirli  Mesajlar burada!

En Güzel Sihirli Sözler Sihirli Mesajlar burada!

En Güzel Sihirli Mesajlar Kısa Sihirli Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ister Facebook sayfanızda isterseniz de msn iletinizde sevdiklerinize yazacağınız birbirinden güzel ve sihirli mesajlar paylaşıyoruz. Sizde benim bir kaç tane sihirli sözler ihtiyacım var diyorsanız o halde buyrun; -Şimdi tam Zamanı Haykırıyorum Sana Sevdamı Seni Çok Seviyorum Bu Sihirin...
  4. Ufak Mesajlar istiyorum sizden

Ufak Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Ufak Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Şimdiden Ufak Mesajlar için çok mersi
  5. 2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Aşk Sözleri 2012, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri http://www.meleklermekani.com/ask-resimleri/195542-2012-ask-resimleri.html konumuzdan sonra şimdide bütün aşıklara en güzel aşk sözleri sunuyor ve 2012 sevgi sözleri arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. -Seni günde 1 kez düşnüyorum oda 24 saatimi alıyor - Yol sen olsan yorulmadan...

Sayfayı Paylaş