gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

en kolay frech yöntemi

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bilenler vardır ama bilmeyenler için anlatayım dedim. :) Tırnağınıza bi kat rakı beyazı sürüyorsunuz. İyice kurumasını bekliyorsunuz.
    Daha sonra tırnağınızının ucunu açık bırakacak şekilde bant yapıştırıp koyu beyaz ojenizi sürüyorsunuz ucuna ve bantları çıkarıyorsunuz.
    Kuruduktan sonra çıkarsanız daha iyi olur.
    Ve uçlarınızdan kuruduktan sonra bir kat daha rakı beyazı oldu bitti işte.
    deneyin süper kolay bi yöntem,
    Bulaşma dağılma vs yok :smokin:

2. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürlerrr ilerde denerim :D

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bunu bende hep böyle yapıyorum :D gerçektende güzel oluyor..tekrar paylaşım için teşekkürler

4. ulquss

ulquss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böLe hava atar gbi oLcak tatLım da yanLıs anLama bn bunu bLiorum zaten ve hep böyLe yapıorum ama biLmeyen meLeqLerimiz varmıs payLasım icin saoL ...

5. slma

slma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kızlar bn daha güzel bir yöntem biliorum .. beyaz ojenizi elinizin bir bölümüne az sürüyorsunuz sırayla tırnaklarınızı sürtüyürsunuz ojeye bu yöntem daha kolay bunu hostesler çok kullanıyo uçuşa geçmedn 2 dk da hallediolar.d.d.d.d

6. angelsh3yda

angelsh3yda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yhaa ouff bn tırnaklarımı bi uzatabılsemm:( nolur yardımcı olun artık tırnaklarımı yemek ıstemıorumm:(:(

en kolay frech yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En kolay diyet yolları

En kolay diyet yolları

işte en kolay diyet Fazla kilo sorununuz var sa mutla ka okuyun die başlamak istiyorum.Valla benimde var işte 1 kaç kilo:D:DZayıflamak için her yolu denedim.Zayıfladım ama düzensiz zayıfladım.Melişler bence ne kadar düzenli diyet ve spor yaparsanız çok düzenli kilo verebilirsiniz. Kilo vermenin 2 yolu var düzgün beslenme ve spor. İşte en kolay diyet yolları. Yeme alışkanlığınızı...
  2. hafızayı güçlendiren en kolay 7 yöntem

hafızayı güçlendiren en kolay 7 yöntem

Genclerin de yaslilarin da en buyuk sorunu zaman zaman hafiza kaybi yasamak. Unutkanlik, artik gunumuz insaninin birinci sorunu haline geldi. Endiselenmeye gerek yok. Cok basit 7 yontemle unutkanliga “Dur” diyebilirsiniz. Unutkanlik, genel olarak yaslilik hastaligi olarak goruluyor. Oysa gercek hic oyle degil. Artik 7’den 70’e herkes zor yasam kosullari altinda unutkanlik yasiyor. Bir anda...
  3. Narı kolayca taneleme yöntemi

Narı kolayca taneleme yöntemi

nar ayıklama aleti nar ayıklayıcı soyma aleti suyu nasıl sıkılır temizleme Nar; erikten sonra en çok sevdiğim ve bayıla bayıla yediğim bir meyve.Özellikle bir kaseye taneleyip kaşık kaşık yemek ise ayrı bir zevk:)Herkese tavsiye ediyorum.Çok vitaminli.Kış aylarının en güzel meyvesidir.Güzel hoş ama ; narı tanelerken sağa sola suyunun sıçraması ve tanelerin etrafa uçusması ayrı bir dert tabi:D...
  4. en kolay saç uzatma yöntemi

en kolay saç uzatma yöntemi

kolay saç uzatma yöntemleri fotoshopla saç uzatma en kolay yöntemleri basit uzatmak için yöntemler merhaba arkadaşlar...bazı kızlar uzun saçlara bayılır (mesela ben)....ben uzun saçı seviyorum ama kıvırcık olduğu için ne kadar uzatsamda kısa görünüyor... bende sizinle kolay bir yöntemi paylaşmak istedim... ÇAMTEREBENTİN YAĞI....ben kullanıyorum ve gerçekten 1 ayda uzadığını farkettim..üstelik...
  5. Duvarlarınızdaki Duvar Kağıdını Kolay Yöntemle Nasıl Çıkarırsınız....

Duvarlarınızdaki Duvar Kağıdını Kolay Yöntemle Nasıl Çıkarırsınız....

Duvar Kağıdı Çıkarma Yöntemi Duvar Kağıdı Duvardan Nasıl Çıkar Duvar kağıdı bence boya badana yapmaya gerek kalmadan kolay ve temiz bir yöntem ...Peki duvar kağıdı kolayca nasıl çıkar...İşte aşağıda cevabı....Peki duvar kağıdınızı çıkardınız ya yeni duvar kağıdı modellerine bakmak istemez misiniz? Eski duvar kağıdı nasıl çıkarılır? Evinizin dekorasyonunu değiştirmek için duvar...

Sayfayı Paylaş