gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

entrelak örgü tekniği nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar özellikle ressam beresinde kullanılıyormuş ben bilmiyorum acaba resimli olarak bana entrelak örgü tekniğinin nasıl yapıldığını gösterebilir misiniz teşekkürler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

entrelak örgü tekniği nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sulu Boyayla Resim Nasıl Yapılır? resim teknikleri

Sulu Boyayla Resim Nasıl Yapılır? resim teknikleri

Sulu Boyayla Resim Nasıl Yapılır? (Bulut resminin püf noktaları Sulu Boya... Bulut resminin püf noktaları Gökyüzü üzerindeki bulutlar, bu deniz manzarasının en dikkat çekici noktası. Bu çalışmada başlıca malzemeleriniz mavi ve siyah renklerdeki sulu boya olacak. Bir kez nasıl yapmanız gerektiğini öğrendikten sonra gökyüzü boyamanın keyfine doyamayacaksınız. Sulu boyalar,...
  2. saçlara örgüden taç nasıl yapılır

saçlara örgüden taç nasıl yapılır

saçlarıma örgüden taç yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim görseliniz yada videon u zvar mı ?
  3. Anlatımlı ve resimli Entrelak örgü tekniği

Anlatımlı ve resimli Entrelak örgü tekniği

Entrelak örgü tekniği anlatımı anlatımlı Entrelak örgü tekniği Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda resimli anlatımla sizlere Entrelak örgü tekniği hakkında bilgiler sunuyor ve v nasıl yapılır diyen tüm hemcinslerimizin merakını bu sayfamızda gideriyoruz.
  4. Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır ?

Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır ?

Tunus İşi Örgü Tekniği Tunus İşi Örgü Teknikleri Yapılışı Örgü teknikleri içinde en güzellerinden biri olan tunus işi örgüler özellikle bebek kıyafetlerinde çok güzel duruyor melekler :) Tunus işi yelekler, hırkalar ve süveterler örebilmeniz için işte resimli anlatımla bu tekniğin yapılışı.. :tik: Öncelikle zinciri çekiyoruz.Çektiğimiz zincirlerden ilmek topluyoruz.Sona geldiğimizde ilk...
  5. Örgüden lastik nasıl yapılır?

Örgüden lastik nasıl yapılır?

Örgüye yeni başlayan hanımlar kazak lastiği nasıl yapılır ,en kolay örgü lastiği modelleri meleklermekanı.com da.Örgü lastiğinin yapılışı çok kolay olmakla beraber,lastiği yapmaya başladıktan sonrada örgüye eliniz daha yatkın olucak harika örgüler öreceksiniz.Örgü lastiği mutlaka her örgüde kullanılan bir teknik.Kol lastiği,kazak lastiği,yaka lastiği vs.Bu tekniği öğrendikten sonra gerisi siz...

Sayfayı Paylaş