gebe
  1. sevgice

sevgice Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

erkekler çokmu salak ya

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında sevgice tarafından paylaşıldı.

neden her erkek aldatılamayacağını ve cinsel olarak ikinci erkek olduklarını sormaya gerek bile duymadan inanırlar ve sen onu sevdiğini söylemeden onlar onun için öldüğünü sanırlar Geçen gün arkadaşlarla yuvarlak masa toplantısı yaptık biz salak olduklarına kannat getirdik ya sizce?

2. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erkekler çokmu salak ya
    bazıları(!) karda yürür, iz bırakmaz:) bazıları da sizin kanaat getirdiğiniz cinsten...

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

valla bu konuda katıldım sana no man:) hayret:D

4. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

insanlar dil gibidir, gelişirler değişirler.ayrıcana tecrübe puanın hoşuma gitti şekercim.:)

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bk buna sevindim bnde tecrübe puanım hakkında ne düşündüğünü merak etmiştim zaten:D

6. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bitün erkekleri aynı kefeye koymamak lazım ama o dediklerindende çok var

erkekler çokmu salak ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çokmu kuşkucusunuz?

çokmu kuşkucusunuz?

Hepimiz olaylar karşısında farklı tepkiler gösteririz. Kimi oldukça kuşkulu, kimininse aklına kolay kolay kötülük gelmeyip çok rahattır. Acaba bu konuda siz ne durumdasınız? 1. Parkta otururken yanınıza oldukça konuşkan bir tanımak için çeşitli sorular soruyor. Aşağıdakilerden hangisi size uygun tepki olur? a) “Kim bilir ne maksatla bana soru soruyor” diye düşünüp bir bahane bulup hemen...
  2. Ya Erkek İsİmlerİ

Ya Erkek İsİmlerİ

yabancı erkek isimleri Yaban: yabancı ıssız kır, ova, çöl, sahra dışarı, başka ülke, gurbet ekin tarlası Yabar: mis koku, güzel koku Yabgu: eski Türk devletlerinde hükümdar anlamında kullanılan bir unvan Yabru: çokca, ziyadece Yağın: yiğit sırt, arka yağmur Yağınalp: yağmur düşman yağı yiğit arka, sırt Yağız: koyu buğday rengi, esmer parlak, siyah at tonu Yağızalp: esmer, yiğit,...
  3. Erkeklerin Komik Yanı

Erkeklerin Komik Yanı

ERKEKLERİN İYİ YANLARI Paylaşmayi sevenler. Atak Çevik Ve Eglencelidir. Rahattirlar. HASSAS VE DUYGULU Kalender Karizmatik ve Özgüvenli
  4. Ya erkekler olmasaydı !!!!

Ya erkekler olmasaydı !!!!

henry seely hayatı henry seely nin hayatı w w nin erkekler olmasaydı Kadınlar bunaldıklarında devamlı olarak erkeklere saçını süpürge ettikleri halde yaranamadıklarından dert yanar; onları tembellikle ve iş becerememezlikle suçlarlar. Ama bu pek de adil bir suçlama değil. Ya erkekler olmasaydı :D Onlar olmasaydı galiba bir çok şey eksik kalırdı... Bazen hayatımızda fazlalık gibi görsekte...
  5. ya erkek arkadaşıma ne alıcam

ya erkek arkadaşıma ne alıcam

kızlar erdemin yani erkek arkadaşımın dogum günü var 1 hafta sonra ve ben ne alıcagımı bilmiyorum arkadaşalr ne alabilirim sadmin sen erkeksin sen bilirsin bana yardım edin ne alıcagımı bilmiyorum kızlar hadi lütfennnnnn:grev::18:

Sayfayı Paylaş