gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler İçin bere Modeli ve Yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bere modelleri ve yapılışları erkek bere modelleri ve yapılışı erkek yapılışları atkı Erkekler için bere modeli ve açıklamalı berenin yapılışını sizler için paylaşıyorum.
    Lavinya canım umarım bereyi beğenirsin ve açıklamalı tarifte sana yeterli olur eşine örmen için.Şimdiden herkese ve Lavişe kolaylıklar diliyorum:)
    16 ilmekle başlıyoruz ve 3 düz 2 ters 6 düz saç örgüsü için 2 ters ve 3 düz bu şekilde başınıza ölçerek örün 10 sırada bir saç örgüsü yapıyoruz.Başımızın ölçüsüne geldiğinde 5 şişle(çorap şişleri yada misinalı şişler) ilmek alıyoruz . 10 sıra örüyoruz 10 sıra sonra ilk iki ilmeği birlikte örüyoruz 23 tane normal örüyoruz 24 ve 25. ilmekleri birlikte alıyoruz yine bi 23 ilmek örüyoruz 24 ve 25. ilmeği birlikte alıyoruz bu sırayı sonuna kadar bu şekilde bitiriyoruz ,yine başa geldiğimizde ilk 2 ilmek birlikte alıp örüyoruz bu defa 22 ilmek örüp diğer alt sırada kestiğimiz yere geliyoruz iki ilmeği birlikte ör , 22 ilmek ör bu şekilde devam ediyoruz son 4 ilmek kaldıgında kesip bitiriyoruz ,dikişleri tamamladıkdan sonra saç örgülü bandın alına gelecek kısmından yine ilmek alıp lastik örüyoruz..Ben çift katlamayı tercih ettigim için fazlaca ördüm yaklaşık 30-35 sıra sıkı olmayacak bir şekilde kesiyoruz ve beremiz kulanıma hazır.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkürler adminim de ben saç örgüsü nasıl yapılıyo bilmiyorum :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bir bilene sor o zaman yada sen git hazır bir bere alıp eşine ben işledim de hahaha

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    güzel görünüyo ama bende bilmiyorum beceremem heralde ama iki ters iki düz bi atkı örecemm :D:D başka bilmiyom napiim :D:D sağolasın mawişim mawiş elimmmmmmm :kiss:

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
Erkekler İçin bere Modeli ve Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar için iki bere modeli ve yapılışı

Çocuklar için iki bere modeli ve yapılışı

çoçuk bere yapılışı çocuk bere modelleri ve yapılışları çocuk modelleri ve yapılışı kolay yapılışları Çocuklarınız için çok şık ve güzel iki tane bere modelini ve yapılışını sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar:)Şimdiden kolay gelsin:tik: Deniz yıldızı olan ve Beyaz yelkenli olan şapka aynı sayılır Bu 2 modeli aynı düşünün Balık modeli de bu modellerin kenarsızı Önce sık diş denen tığ örgü...
  2. Erkekler için bere modelleri

Erkekler için bere modelleri

erkek beresi nasıl örülür erkekler için bere modelleri erkekler için bere erkek beresi nasıl yapılır örme Erkekler için bere modelleri arıyorsanız bu modellerede bir göz atmanızı tavsiye ederim bazı modeller atkı ve bere takımı olarak gayet şık duruyor şimdiden kolay gelsin hanımlar=)
  3. Erkekler İçin Çok Şık Atkı Modeli ve Yapılışı

Erkekler İçin Çok Şık Atkı Modeli ve Yapılışı

atkı modelleri ve yapılışları erkek atkı örnekleri ve yapılışları Sevdiğiniz erkeğe kendi ellerinizle ördüğünüz atkıyı hediye edip hem ona jest yapmak hemde soğuk havalarda onu hastalıklara karşı yaptığınız atkıyla korumak istermesiniz?O halde erkekler için çok şık atkı modelimiz ve modelimizin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. 1. İşlem : Örneğin şişe 100 ilmek atarak başlayalım....
  4. 2013 Erkekler İçin Bere Modelleri

2013 Erkekler İçin Bere Modelleri

Bu yazı 2013 bere modelleri ile birlikte örgü erkek bere örneklerine yer vermektedir. Sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde serin ve soğuk hava bazı bölgelerimizde iyice kendini göstermeye başladı. Kış aylarının her yaştan kadın ve erkeklerin vazgeçemediği aksesuarların başında gelen bere modelleri, hem sizi soğuktan koruduğu gibi hemde giysilerinizle birlikte kombine yaparak...
  5. Şirinler Bere Modeli Yapılışı ve Modelleri

Şirinler Bere Modeli Yapılışı ve Modelleri

Çocukluğum denince aklıma gelen ilk çizgi filmlerden biri olan şirinler, halen çocuklar tarafından ilgi ve beğeni ile izlenmeye devam ediyor. Şirinler, ev tekstil ürünlerinden bebek örgü modellerine ve aksesuarlara kadar birçok modele etki ederek tercih ediliyor. Şirin baba ve minik şirinlerinin ve şirinlerin için de bulunan alımlı güzel şirine bebek örgü bere modellerinde de tercih edilerek...

Sayfayı Paylaş