gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Erken doğum olmaması için neler yapılmalı yapılması gerekenler neler ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Erken doğum tehlikem var, erken doğum yapmamak için doktorumun verdiği tavsiyelere ek olarak buradaki meleklerden duymak istiyorum. Acaba tam olarak neler yaptınız ? Ben neler yapmalıyım ? Erken doğum tehlikesinde yapılması gerekenler yada yaptıklarınız neler teşekkür ediyorum ? Ebru Polat.

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
Erken doğum olmaması için neler yapılmalı yapılması gerekenler neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kansızlık nedir? Kansızlığın olmaması için neler yapmalıdır?

Kansızlık nedir? Kansızlığın olmaması için neler yapmalıdır?

kansızlık için ne yapılmalı kansizlik icin ne yapilmali kansızlık için yapmalı kansizlik icin yapmali Gebelikte pek çok sebeple kansızlık görülebilir. Bunlardan en sık görüleni yetersiz beslenme sonucu oluşan demir eksikliğine bağlı kansızlıktır. Gebelikte gerek annenin gerekse bebeğin artan gereksinimi nedeni ile içinde demir bulunan hapların (kan hapı) kullanılması önerilir. Kan hapları...
  2. Bebeğimizi Emzirirken Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Bebeğimizi Emzirirken Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Bebeği emzirme olayı son derece önemlidir. Yeni nesil malesef deformasyonun önüne geçmek yada sevmediği için bunu yammamaktadır. Bebeği emzirme ile alakalı güzel bilgileri siz melekler ile paylaşıyoruz. Emzirmeye Başlamadan Önce Emzirme zamanlarını, kendiniz için en uygun ve dinlendirici olan saatlere göre programlayın. Bebeğinizi emzirirken size en rahat gelen duruşu benimseyin. Bebeği...
  3. normal doğum için yapılması gerekenler

normal doğum için yapılması gerekenler

kızlar ilk çocuğum ve ben normal doğum yapmak istiyorum bunun için bir egzersiz yada kullanılan yöntem var mı teşekkür ediyorum.
  4. Kolay doğum için yapılması gerekenler

Kolay doğum için yapılması gerekenler

Ağrılarınız başladıktan sonra sıvı gıdaları tercih edin. Bağırsaklarınızın boş olması doğumu kolaylaştırır. Kolay doğum için yapılması gerekenler -Hastaneye gitmeden önce ılık bir duş alarak rahatlayın. -Sularınız geldiyse ayakta durmayın en yakın sağlık kuruluşuna başvurun. -Korkmayın. Korku ve endişe ağrılarınızın düzenini bozarak doğumun uzamasına neden olur. -İki ağrı arasında...
  5. Kolay Doğum İçin Yapılması Gerekenler

Kolay Doğum İçin Yapılması Gerekenler

kolay doğum, doğumu kolaylaştırmak için, kolay doğum yapmak için Sevgili melekler, her gebe normal ve kolay bir doğum yapmak ister. Gebeliğin sonlarına doğru artan doğum korkusuna rağmen sakin olmak, bazı ufak tefek tedbirlere başvurmak gerekir. İşte o tedbirleri, doğumu kolaylaştırmak için neler yapmanız gerektiğiyle ilgili bilgileri makalemizde sizlere anlatmak istiyoruz.... Kolay...

Sayfayı Paylaş