gebe
  1. Emral aslan

Emral aslan Forum Okuru

Hamilelik belirtileri ne zaman başlar En erken nasıl öğrenebilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Emral aslan tarafından paylaşıldı.

Hamilemiyim değil miyim tam olarak bilemiyorum ve belirtilerin tam olarak neler olduğunu bilen hamilelik yaşamış ve bebek dünyaya getirmiş arkadaşlarımızdan duymak istiyorum. Sizler Evet ya hamileyim kesin dediğiniz bildiğiniz size göre en belirgin belirti hangisiydi. Ben bunu nasıl öğrenebilirim. Sizler bana ne yapmamı öneriyorsunuz arkadaşlarım. Gebelik testi tam olarak nezaman yapılmalı ? HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. özdenhan

özdenhan Forum Okuru

adet gecıkmesı en belırgın ozellıktır.bazen ılk testte cıkmaya bılıyor.1 hafta arayla tekrar test yapabılırsın.

Hamilelik belirtileri ne zaman başlar En erken nasıl öğrenebilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  2. Hamilelik belirtileri mide bulantısı ne zaman başlar

Hamilelik belirtileri mide bulantısı ne zaman başlar

Hamile olduğumdan şüpheleniyorum midemde bulanıyor gibi gibi diyorum çünkü hep bulantı gördüğüm halde hamilemiyim diye tam olarak bilemiyorum şunu merak ediyorum bu arada cümleyi katlettim devrik oldu. Yani diyorum ki mide bulantısı ne zaman başlar hamilelikte kaçıncı hafta yada gün onu soruyorum :) HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE...
  3. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  4. Hamile olduğum nasıl anlaşılır?

Hamile olduğum nasıl anlaşılır?

Yumurtlama oluştuğunda en bilen belirtiler göğüslerde hassasiyet, karın ve kasık bölgelerinde rahatsızlık, ağrı, vajinal akıntıların artması olarak sayılabilir. Pratik gebelik testleri ile de yumurtlamanın oluşup oluşmadığı belirlenebilir. Bir diğer yöntem ise, çok eskilerden beri uygulanan vücut ısısı takibidir. Gebelik oluşumu isteniyorsa cinsel ilişki sırasında vajina kayganlaştırıcı...
  5. Hamilelik ne zaman oluşur?

Hamilelik ne zaman oluşur?

Adet dönemi düzenli bir kadın yumurtlama gününü adet dönemini hesaplayarak bilebilir. Beklenilen adet gününden 14 gün önce yumurtlama için en ideal gündür. Gebeliğin oluşması için en yüksek şans yumurtlamadan birkaç gün önce girilen ilişkidir. Yumurtlamadan sonra girilen ilişkiler ile kesinlikle gebe kalma oranı yok denecek kadar azdır. Yumurtlama evde uygulanan testler ile saptanabilir....

Sayfayı Paylaş