gebe
  1. sabırsız melek

sabırsız melek Forum Okuru

ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sabırsız melek tarafından paylaşıldı.

selam melekler adetim geçti henüz test yapmadım bana ilk hafta hamilelik ile ilgili belirtilerden söz edermisiniz idrarım koyu renk aşırı halsiz ve sürekli bir uyku halim var acaba hamilemiyim başka erken gebelik belirtileri neler tecrübeli meleklerden bilgi istiyorum teşekkürler HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. senenguzel

senenguzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba size sormam oğrenmem gereken şeyler var. 2 aylık evliyim eşim askerden Yeni geldi. Adet günüme 12 gün vardı. İlişkiden 4 gün sonra kahverengi leke geldi bunun haricinde kasik agrisi bel agrisi gogus agrisi var usume var. Adet gunume henuz 5 gun var. Hamilemiyim acaba düşünceniz neler?

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Lekelenmenin bir çok nedeni vardır.Yara,kist,miyom vs..En az 3 günlük gecikmeniz olursa test yapın

4. senenguzel

senenguzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yalnız hiç bir şekilde bende leke tarzı olmazdı daha sonra çok az bir şekilde açık sarı leke oldu şu an lekelenmem yok ama bel ağrım çok fazla

5. gmzky

gmzky Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Adet tarihini bekle bakalım gecikince tahll yaptrmak kesin sonuc

6. senenguzel

senenguzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
  7. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    sürekli buralntım oluyo fakat testlerde hiç bir şey çıkmadı. günüm geçmeden meraktan iki test yaptım onlardda boştu.

8. senenguzel

senenguzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kızlar dün adetime 3 gün vardı. Pembe akinti ve kahverengi akinti geldi. Bugün çok az bir kahverengi akinti var sizde Hamilemiyim ?

gmzky bunu beğendi.
  9. gmzky

gmzky Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Sabirsizsin anliorum ama bekle adetinin geçmesini bekle canım az kalmış sabret

10. gmzky

gmzky Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Korkutmak istemem ama benim de geçen ay aynı şekilde oldu adetten iki gün önce aknti başladı kahve iki gün boyunca surdu sonra adet oldum kist varmış megerse sende ole olmaz umarim

11. senenguzel

senenguzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Tatlım bende pembe akinti vardı sonra kahverengi nerden baktım yerlesme kanaması diyordu bilmiyorum artık hayırlısı kocamla sabırla bekliyoruz

asiye sarı bunu beğendi.
  12. senenguzel

senenguzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ayrıca birde 2 gündür baş ağrısı var bugün halsizlik ve uyku var

13. gmzky

gmzky Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    İnşallah gusel hbrler alırsın ama acele etmen için çok erken daha iki aylık eyliymissin şimdiden bukdar takma yoksa stres oluo kaç seneler boyunca sırf stres yüzünden cocgu olmayanlar var kakknda hayırlısı olsun

14. senenguzel

senenguzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    İnşallah canım heves var haber ederim çok sağol

gmzky bunu beğendi.
  15. senenguzel

senenguzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Canım adet oldum 2 gün önceden geldi. Hayal kırıklığına uğradık ama sağlık olsun

ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir bana bu konuda bilgisi olan gebe kalmış arkadaşlarım cevap verirse çok sevinirim ama biraz acil cevap istiyorum:)
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  4. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...
  5. Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta anne adaylarının ne gibi benzer sorunlar ya da belirtiler yaşayabileceklerini hep birlikte inceleyelim. Genelde şu soru hep sorulur. Hamile miyim? Hamile olduğumu nasıl anlarım? Belli başlı belirtiler nelerdir? gibi gibi.. Bu tip sorulara genelde bu belirtilerin kişiden kişiye göre değişebileceğini söyleyerek başlamak istiyorum. Evlenip yuva kurduktan...

Sayfayı Paylaş