gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İlk Hafta Gebelik Belirtisi Olur mu Diye Merak Eden Meleklerimiz Buyrun

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gebelik İlk Hafta Belli Olur mu

Hamilelik İlk Haftalarda Belli Olur mu

Anne olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gebelik ilk hafta belli olur mu sorusunun cevabını bu konumuzda açıklayacağız. Ancak öncelikle söylememiz gereken bu konuda stres yapmamanız, sakin olmanızdır. Zira gebe kalmayı zorlaştırıcı nedenler içinde stres te yer alır diyoruz ve hamilelik ilk haftalarda belli olur mu sorusunun cevabına geçiyoruz...

Hamileliğin belirtileri ilk haftada belli olur. İlk haftalarda başlayan tipik hamilelik belirtileri bulantı ve kusmadır. Eğer adetiniz geciktiyse 3 sonra hamilelik testi yaparsanız hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

İlk haftada ortaya çıkan diğer hamilelik belirtisi ise Vajinal akıntı artışıdır. Gebeliğin oluşmasıyla beraber hormonsal değişimlere bağlı olarak döl yolu akıntısında artış olur ve bütün gebelik süresince devam eder.

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. ada öz

ada öz Forum Okuru

benim adetim 8 gun gecti test yaptm ama bsy ckmadi nden

İlk Hafta Gebelik Belirtisi Olur mu Diye Merak Eden Meleklerimiz Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyken Tekrar Hamile Kalınır mı Diye Merak Eden Melekler Buraya

Hamileyken Tekrar Hamile Kalınır mı Diye Merak Eden Melekler Buraya

hamileyken hamile kalmak,hamileyken hamile kalınır mı, Arkadaşlar bazen gebeyken çok merak edenler olabilir hamileyken tekrar hamile kalınabilinir mi diye işte bunun cevabı burada ben bir defasında böyle bir durumu haberlerde dinlemiştim şimdi sizlere o haberden bir alıntı yapacağım ve sonrasında konumuza döneceğim aslında çok az rastlanan bir durum ama bazen bu tip olaylar olabiliyor işte...
  2. Gebelik Testleri ve Gebelik Ne Zaman Belli Olur Merak Eden Melekler BURAYA..

Gebelik Testleri ve Gebelik Ne Zaman Belli Olur Merak Eden Melekler BURAYA..

gebelik testi ne zaman yapılmalı,gebelik ne zaman belli olur,gebelik ne zaman olur, Gebelik testleri ve gebelik ne zaman belli olur hakkında sizlerle açıklayıcı bir konu paylaşmak istiyorum umarım sizlere bir faydası olur.Şimdi konumuza bir göz atalım; Gebelik, erkekten gelen spermin kadının yumurtalıklarından atılan yumurta hücresini döllediği andan itibaren başlar. Bebek, bu andan 8....
  3. Sezeryanla Doğum Hangi Durumlarda Zorunlu dur Diye Merak Eden Melekler Buraya

Sezeryanla Doğum Hangi Durumlarda Zorunlu dur Diye Merak Eden Melekler Buraya

sezeryanla doğum,sezeryanla doğum yapanlar, Melekler Sezaryanla doğum yapmayı belkide aranızda düşüneniz vardır ama hangi durumlarda daha zorunludur bunu öğrenelim ve mümkünse zorunlu olmadıkçca normal doğumu tercih edelim derim uzmanlarda zorunlu olmadıkça normal doğumu tavsiye ediyorlar sizler ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bir konumuza göz atalım bakalım sezaryanla doğum hangi...
  4. hamilemiyimmmm

hamilemiyimmmm

kızlar sizce ben hamiş olabilirmiyim test sonucunun fotosunu ekledim çatladım meraktan ya
  5. Hamileliğin ilk hafta belirtileri ilk gebeliğimi nasıl anlarım

Hamileliğin ilk hafta belirtileri ilk gebeliğimi nasıl anlarım

Hamileliğimin ilk haftasında olduğumu düşünüyorum düşünüyorum sadece böyle internetlerde siteleri araştırmaya başladım ilk hafta gebelikte varsınız aslında ama yinede sormak istiyorum. bir kadın gebe olduğunu ilk haftalarda nasıl anlıyor. Lütfen konuma yazın başka yere yönlendirmeyin:D:D

Sayfayı Paylaş