Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Iyi geceler kizlar geldimde kimse olmuyo burda sinir oluyorum artik:)
Denk gelemiyorum sizinle yazip cikiyorum..
Bugunlere kendimi hic iyi hissetmiyorum yaklasik 5 aydir terapide almiyom..bir kopukluk oldu randevu alma uzadi vs.. yani anlayacaginiz dokubmayin depresyojdayim modundayim..
su ev isini halledim bi guzel depresyon keyfi cikarcam..
kendimu dinlemek yalniz kalmak istiyorum..
bu yalniz surecte esimde yanimda olsun istiyorum..
Zaten evde tekim bir esim var ama hayatim su son gunlerde yogun..
Sukrolsun Rabbim var yanimda ve askim guluyor yuzum..

Canim kaynana konusunda biraz filozofluk bi durum yanii bu kadin la idare etmek için gerçekten çok hosgorulu olmam gerekiyo. Kontur e gelince, ev Telefonu sabit faturali oldugunu biliyo o yüzden istiyo ki her gün ariyalim. Esim ilk yil her gün arardi ama artik haftada bir iki en fazla üç defa ariyo, çünkü sagolsun kaynanam esimi tel de en az bir saat tutuyor. Esim de isten geliyo zaten yorgun Yemegini yiyip cogu zaman erkenden yatiyo. Ya kadina anlatiyoruz, hala, anlamiyo. Anlayissiz cok. Anlatsam varya bana ilk gunden yaptigini sok olursunuz. Annemden gelinlerine karsi boyle davranislar goremedigim için, ben sahsen bana yapilinca, hazmefemiyorum. Neyse ya kapatiyorum bu konuyu çünkü konusmak bile sinirimi bozuyo
Aman boşver canım sıkma canını

Bugunlere kendimi hic iyi hissetmiyorum yaklasik 5 aydir terapide almiyom..bir kopukluk oldu randevu alma uzadi vs.. yani anlayacaginiz dokubmayin depresyojdayim modundayim..
Rabbim hep yüzünü böyle guldursun canım emin ol bu aralar bende oyleyim bu hafta kısmet olursa dr gitcem eşim yeni yere başlayalır bizde taşıncaz galiba bakalım artık ben çok yoruldum galiba artık kızlar umut etmek güzel ama bende tükeniyo mc canım geçen demiştin ya ağlamak istiyorum diye bugunde ben oyleyim

Evet ben bi kaç gün giremedim eşim evdeydi onunla vakit geçirdim cumartesi doğum gunumdu kızlar o yüzden giremedim fazla arada yazıp çıktım ama özledim sizi

Geri