Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

evet nurcum ben o hesaplardan yaptım ama ne bileyim bi yerde yanlışmı yapıyorum merak ettim..adetine yakın hamile kalanda var mesela ..amaannn kafam iyice doldu çok bilmekde iyi değil çocuu olanlara bakıom yumurtlamanın y sinden bihaberler..bilgi kirliliği bu olsa gerek:)

:) doğru söylüyosun gerçekten aslında biraz abartılı yaşıyoruz galiba akışına bırakmayı bilirsek olucak inş.hayırlı sağlıklı bi şekilde evlatlarımız olsun hepimizin inş cnm

bende bugün doktora gittim daha bebk düşünmeye başlayalı 2.ayımız ilk gittiğim doktora pek ısınamamıştım ama bu çok iyiydi doktor çok önemliymiş yaa.çok şükür epey konuştuk folik asit başlattı öyle bakalım bidahaki aya artık neler olcak hayırlısıyla inş.

bende bugün doktora gittim daha bebk düşünmeye başlayalı 2.ayımız ilk gittiğim doktora pek ısınamamıştım ama bu çok iyiydi doktor çok önemliymiş yaa.çok şükür epey konuştuk folik asit başlattı öyle bakalım bidahaki aya artık neler olcak hayırlısıyla inş.
valla benimde 9ay oldu korunmayı bırakalı kutu kutu folik asit aldım:)hala gelmedi bebişim..bugün bi arkadaşıma bebek görmeye gittim ay herkes doğuruyoooooooooooo

bi ortamda otutuyoruz jinekolojik bi konu açılsın bebeğim olmamasına rağmen ordan burdan netten derken ucundan kıyısından o kadar şey biliyorumki oha dediler artık daha yaşamadan bilmediğin yok:)köyde doğuda falan milletin en az 10tane bebesi var onlara ne demeli..insanlara erken gebelik belirtilerini soruyorum buradada paylaşabileyim bi faydası olur diye ohooo ne bilim bi fark olmadı diolar kendini dinleme eyşan kendini dinlemee diyorum başkada bişe demiyorum..

Hazalcığım verdiğin bilgiler doğrultusunda heasaplarıma göre 27 günde bir adet oluyorsun ve,buay adet kanaman muhtemelen 14 haziranda olucak,ve 26 mayıs,31 mayısta yumurtlama tarihlerinmiş eğer o tarihler içinde ilişkiye girdiysen vede tutuysa muhtemel bir egbelik söz konusu, canım bu bilgiler doğrultusunda 14 haziranı beklemeniş tavsiye ederim canım srtes yok,malum stres en büyük düşmanımız,en rahata benim bile:)
tsk ederim ebrucugum verdigin bilgiler icin evet o gunleri hic kacirmadik 10 12 14 gun berabar olduk tutmustur insallah

tsk ederim ebrucugum verdigin bilgiler icin evet o gunleri hic kacirmadik 10 12 14 gun berabar olduk tutmustur insallah
Ne demek canım benim zevkle,Bu arad inşallah tutmuştur ve bebek haberinle bizde seviniriz inşallah,benimde şu adetim hayırlısıyla bir bitseydi bende başlasaydım temel atma törenelerine artık:minik: gerçi daha yumurtlama vaktimede çok var ama,20 sinde yaww o zamana kadar nasıl bekliceksem artık,birde ondna sonra tuttumu tutmadımı diye bekle,öff öf öf,hayatımız beklemekle geçiyor yawff:hıms:

ebrucum mekan değiştirmenin hamile kalmaya yardımcı olduğunu duydum geçen gün papatyam adlı dizide böle bi konu geçti şaşırdım:)otelde falanmı kalsakkine:)

hu huu kimseler yokmu?

arkadaşlar öncelikle herkese meraba bende bu ay klomen içitim yumurtlamam olmuş geçen ayın 24ünde adet olmuştum daha olmadım eğer gebeysem kan tahlilinde çıkar mı bugün ayın 12 si klomen içenler siz ilaçtan sonra hangi gün adet oldunuz normal adetinizde mi yoksa daha önce mi

Ne demek canım benim zevkle,Bu arad inşallah tutmuştur ve bebek haberinle bizde seviniriz inşallah,benimde şu adetim hayırlısıyla bir bitseydi bende başlasaydım temel atma törenelerine artık:minik: gerçi daha yumurtlama vaktimede çok var ama,20 sinde yaww o zamana kadar nasıl bekliceksem artık,birde ondna sonra tuttumu tutmadımı diye bekle,öff öf öf,hayatımız beklemekle geçiyor yawff:hıms:
evet ebrucugum yumurlamayi bekle kalmismi kilmamismi gebelik belirtisimi regli belirtisimi gercekten cok zor en guzeli beklememeli gelecekse o gelir vaktini bilir demi ama gercekten cok zor ya bu ne boyle ufffff

Arkadaşlar merhaba yeni gelen akadaşlarada mehaba üç gündür giremiyorum internete nekadar heyecenla bekliyo herkez eğer bu siteye kayıt olmadan önce eskileri okuduysanız ilk üyeleri yani şimdi onlar aynı sitenin hamileler bölümünde yazışıyorlar.vaktiniz olursa inceleyin bence o zaman insan acaba acelemi ediyoruz biraz rahatmı bıraksak diyo çünki gerçekten vakti gelmeden olmuyo bazı şeyler.bibirimizi rahatlatalım mı kızlar sanırım buna ihtiyacımız var bende ilk gebeliğimde ilk üç ay çok stres yaptım sonra boşverdiğim ayda hamile kaldım ama nasip değilmiş 3. ayımda kaybettim bunalan arkadaşlarım beni düşünsün o duyguyu yaşayıpta kaybetmektense uzun zaman bekleyip kucağna almak eminim en güzeli....umarım bebiş haberlrini bol bol alırız dualarım sizinle sevgiler

Geri