Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ceylınım az ılthabm vardı ama ılac kullandm smdı bana ne oneryosnz baska dktra gtmelmym ozel hastaneye gıdıcem ama bu defa ya ınan ck kafam karsk sende ınsallah hamısdırsın canm ınsallah hepmz hayrlsyla kalrz hayrlı saglklı evlatlarmz olur ınsallah

Hosbulduk cnm ya ben 1 yil once gittim yumurta tembelliği cikti sonra klomen verdi 3ay kullandim işe yaramadi esimde sorun yok bir daha da gitmedim adet de olmadim cnm ya
anladım canm bendede düzensizlik var hiç bi sorunun yok dedi bende klomen kullandım 2 ay ama yumurtalıklar zayıf kalmasın die adet gec kalınca yumurtalar zayıflıomus ya o yüzden bence kan testi yaprın canm

ceylınım az ılthabm vardı ama ılac kullandm smdı bana ne oneryosnz baska dktra gtmelmym ozel hastaneye gıdıcem ama bu defa ya ınan ck kafam karsk sende ınsallah hamısdırsın canm ınsallah hepmz hayrlsyla kalrz hayrlı saglklı evlatlarmz olur ınsallah
evet canm hayırlısı olsun insallah hepimiz hayırlı saglıklı bebelklerimiz olur doktorada özele git canm daha ii ilgilenioolar devlet hastanesinde fazla ilgilenmiolar

Geri