Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kizlar son 2 gunum.. Bakalim ne olcak..
Hic test almadim inat ettim artik adet gunune kadar test yok eger pazar gunu olmazsam ozaman alicam insallah adet olmam:)
Ama olcakmisim gibi geliyor kasigim agriyor acaipde usuyom.. Rabbim ne verirse kabulum..
Adet olursamda uzulmicem cunki Rabbim dedigi oldugu icin yani cok pozitifim:)

Kizlar son 2 gunum.. Bakalim ne olcak..
Hic test almadim inat ettim artik adet gunune kadar test yok eger pazar gunu olmazsam ozaman alicam insallah adet olmam:)
Ama olcakmisim gibi geliyor kasigim agriyor acaipde usuyom.. Rabbim ne verirse kabulum..
Adet olursamda uzulmicem cunki Rabbim dedigi oldugu icin yani cok pozitifim:)
hadi baklm insallah ii haberlerni alırız olmazsada herzamn sölediinn gibi durmak yok yola devam canm allahımm umutlarımızı bitirmesn insallah amin

hadi baklm insallah ii haberlerni alırız olmazsada herzamn sölediinn gibi durmak yok yola devam canm allahımm umutlarımızı bitirmesn insallah amin
Amin aynen canim bak sende kafaya takmayinca kurtuldun bu bilinmezlikden..
Insallah adetinde duzenli olur ve seninde guzel haberini duyariz.. amin
Ablam bana demisti ama dogrulugunu bilmem.. adet duzensizligi olunca hamilelik daha imkanli olurmus.. bana ole diyodu bilmiyom eger oyleyse senin sans yuksek.. Allahim ne verirse hayirlisinu verir..

selamun aleykum kızlar naslsnz uzun zamandr gremedm netım olmadıgı ıcın benmde adetme 4gun kaldı belrtlerm ıse ıstah acklgı goguslermde asırı damar belrgnlesmesı 10gun onceden baslayan adet sanclarm ve anlam vermedgm ruyalar hayrlsı bkalm ksmet bu ay ınsallah hepmz guzel haberler alrz

selamun aleykum kızlar naslsnz uzun zamandr gremedm netım olmadıgı ıcın benmde adetme 4gun kaldı belrtlerm ıse ıstah acklgı goguslermde asırı damar belrgnlesmesı 10gun onceden baslayan adet sanclarm ve anlam vermedgm ruyalar hayrlsı bkalm ksmet bu ay ınsallah hepmz guzel haberler alrz

Geri