Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Hadi Hayırlısı kesin sonuç olsun diyorsun peki belirti bi farklılık var mı canım
cnm gecenkınde 11.gunde olmstum bugünde 11.gunum merakla beklıorum valla hermevsım cnm valla goguslerım sıstı bıde cok kramp gırıo psıkolıjık mı bılmıom ama sabah burnuma mıs gıbı yaprak sarma kokusu geldı :D

ay canım Vala allah sabir versin size benim kaynana yabancı değil akraba diyo izine yazın gelin tatile falan gidersiniz gezersiniz hava da sıcak olur diyo valla kızlar gerçi benim bi kaç arkadaşım balayına bile gitmedİ bırakmadılar yani
Benimde akraba. Sorun esimde, Esim annesinden ocu gibi korkuyo. Kadin sadece dis gosterdigi için !

cnm gecenkınde 11.gunde olmstum bugünde 11.gunum merakla beklıorum valla hermevsım cnm valla goguslerım sıstı bıde cok kramp gırıo psıkolıjık mı bılmıom ama sabah burnuma mıs gıbı yaprak sarma kokusu geldı :D
Sabirla 14.Cu günü bekle canim. Insaallah olumlu sonuc alacaksın canim

Simdede aksam tam oteli aradi konustu, hesap yapiyoduk ne kadar à mal olur diye, otel servisi varmis gelip havalandan aliyomus 75€ istediler, bende dedim esime onlarin servisine kalmadik. Bineriz bi dolmusa gideriz dedim. Esim de birden sesini yukseltti sen kac tane valiz yaparsin da ô valizlerle dolmusa mi binicez de ! Sanirsin ki adam hic tr de yasamamis hic dolmus gormemis hic binmemis ! Onun o tavrina inanamadim ya ! Sustum. Sakinlesmesini bekledim sonra ben konustum, dedim ya ne ucin nasil tepki veriyosun farkinda misin ? Sen hayatinda bir merkezden koye gitmedin mi ? Bunda imkansiz olan nedir ? Dedim. Soyledim herseyi sonrada ben Sustum.
Aksamdan beri Askim Askim diye dolaniyo pesimden ama baska hic bir icraat yok. Bu sefer yumusamiycam. Isterse o oteli ayarlamasin. Kusmiycem ama onunla da artik tr ye Kv gile de gitmiycem.
Aynen canım ne var dolmuşta gitmekte beraber bi çanta yaparsınIz keşke tek sorun onlar olsa ufak şeyleri dert ediyo sıkma canını

Kizlar msjlari okudum tek tek yazamicam bugun iyi degilim biraz.. melek cenneti kanaman insallah gecmistir.. elfidsm sende hala tatilde uzlasamamissiniz insallah gidersiniz.. yeni gelenler hgdnz..
Gunune az kalajlar insallah hamis olursunuz:)
Bugun ceylinin yarin edanin haberini merak ediyom insallah hamis olurlar:)
Neyin var mc canım dikkat et kendine

Geri