Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Canim insaallah piskolojik degildir de gerçekten hamissindir. Ceylinim yazmis yanilmiyorsam, dr u son on günü iliski yasaklamis. Bunu bana bi ebe arkadas da soylemisti. Canim hamilelik t'en cok suphelenuyosan sende adet olana kadar iliski den uzak dur. Bende buna cok inaniyorum, gebelik varsa, uzak durmakta fayda var.
Evt bende burda okudm ama ilk defa duydm daha dogrusu daha dkkatli davranrm canm

Canim benim sendende diger kizlardanda ozur dilerim:( icime dokundun.. bende beklerken hamile arkadaslar yazinca acaba bende obahsetcekmiyim derdim imrenjrdim ama simdi dusuncesizce yazdim size paylasiyom butun duygularimi oyuzden oldu:( hep bu duayi ederim Rabbim kimseyi kimseye bakitmasin Rsbbim en tez vakitte sizede nasip etsin aminn
Canim benim sendende diger kizlardanda ozur dilerim:( icime dokundun.. bende beklerken hamile arkadaslar yazinca acaba bende bahsetcekmiyim derdim imrenjrdim ama simdi dusuncesizce yazdim size paylasiyom butun duygularimi oyuzden oldu:( hep bu duayi ederim Rabbim kimseyi kimseye bakitmasin Rsbbim en tez vakitte sizede nasip etsin aminn

Cnm sakın öyle düşünme tabi paylaşacan sevinçli hallerini asıl ben senden Özür dilerim kalbini kırdım yanlış snlamda demedim

Canim peki çatlatma ignesi ni adetinin kacinci günü vurdu ? Adetinin En son kacinci günu iliski oldu ?
Canim peki çatlatma ignesi ni adetinin kacinci günü vurdu ? Adetinin En son kacinci günu iliski oldu ?
canmmm benmm adet 8 gün sürdü ve 2 gün sonra catlama ignesi vuruldu cuma gününe denk gelio yani cuma aksam 7de catlama ignesini yaptrdm pazar sabah iiliski dedi pazartesi aksam bide carsamba bide cuma sonrasındaaa olmadı canm iilski sonraki persembe doktra gittm iliski olmasınn dedi yasak kendini kasma agır kaldırma adet günün gecerse test yap olursanda geri gel dedi canm böle işte

Geri